ח"כ יצחק כהן: "הבית היהודי - רפורמים"

ח"כ יצחק כהן מש"ס תקף במילים חריפות ביותר את חברי הכנסת של הבית היהודי ומזכיר גם את רצח רבין: יגאל עמיר גדל במיינסטרים שלכם.

ישי קרוב , ב' בכסלו תשע"ד

ח"כ יצחק כהן
ח"כ יצחק כהן
צילום: פלאש 90

מצטרף לשמאל הקיצוני. ח"כ יצחק כהן מש"ס תקף במילים חריפות ביותר את חברי הכנסת של הבית היהודי בעקבות תמיכתם בחוק פתיחת אזורי הרישום וחוק הגיור.

הוא סיפר בראיון לגלי ישראל כי הרב ליאור שיגר אתמול מכתב לחברי הכנסת והביע את התנגדותו לחוק הגיור אך חברי הכנסת של הבית היהודי לא שמעו לו, "זה רפורמה".

"כשנוח להם הם מנפנפים ברב הזה וכשלא נוח להם הם לא מנפנפים בו ומי שלוקח את ההלכה מתי שנוח לו זה רפורמה", הסביר כהן את דבריו והדגיש, "אצלנו אין כיפופים". בהמשך אמר כהן כי הרב עובדיה הוא הרב הפוסק היחיד ואין פוסק אחר.

כהן המשיך ותקף את ח"כ שולי מועלם שהתראיינה אף היא בתכנית ועבר לרצח רבין, "יגאל עמיר לא גדל בישיבת פורת יוסף או בישיבת חברון אלא במיינסטרים שלכם. הוא גדל בבר אילן איפה שאורי אורבך גדל".

לקינוח הדגיש כהן, "הלאומניות שלכם תוביל את המדינה לאסון וצריך לעצור אתכם לפני שאתם עושים פה אסון". הוא סירב לשמוע את תגובת ח"כ מועלם, "מספיק שמעתי אותה שתמשיך לנפנף ברב דב ליאור וצפצפה עליו".