אייל גולן השעה את עצמו מ"הכוכב הבא"

הזמר אייל גולן הודיע הבוקר (רביעי) לזכיינית "קשת" כי הוא משעה את השתתפותו כשופט בתכנית "הכוכב הבא" המשודרת בערוץ 2.

בני משה , י"ז בכסלו תשע"ד

משעה את עצמו. גולן
משעה את עצמו. גולן
פלאש 90

הזמר אייל גולן הודיע הבוקר (רביעי) לקשת כי הוא משעה עצמו לעת עתה מהשתתפות בתכנית הטלוויזיה "הכוכב הבא", בה הוא משתתף באופן קבוע כשופט. 

״לאור החקירה של משטרת ישראל בנושא רגיש, החלטתי להשעות את השתתפותי בתכנית 'הכוכב הבא' כשופט", הודיע הבוקר. "אני מאמין בחפותי וכולי תקווה כי כך יוכח במהרה. אני סומך על ימ״ח תל אביב - משטרת ישראל, שתברר את החשדות נגדי במהרה ותביא לסיום הפרשה".

מקשת נמסר: "בהתאם למדיניות קשת ולנוכח ההתפתחויות, אנחנו משעים את השתתפותו של אייל גולן כשופט ב'כוכב הבא'. כמו כן משעים את הפקת העונה הבאה של התוכנית 'אייל גולן קורא לך'. החלטה זו נעשתה בתיאום עם אייל גולן ומנהליו אשר הודיעו על בקשתם זו הבוקר".

השר אורי אורבך תקף בתחילת השבוע בחריפות את ההחלטה לאפשר לזמר החשוד בעבירות חמורות, להמשיך ולהיות שותף בתכנית טלויזיה.

"גועל", כתב אורבך בדף הפייסבוק שלו בהתייחסו לתכנית 'הכוכב הבא' בערוץ 2, "הזמר ההוא שלא-אומרים-את-שמו, ושידולי-קשת שלא מבינים את הבעיה בלתת לו להופיע כאילו כלום, והקהל שמוחא כפיים".

אורבך ציין כי מדובר פה ב"תרבות הסלבס הזו שבטוחה כי הכל סחיר והכל מותר, ובלבד שזה "בהסכמה" וחוקי, וכל עוד לא הוכחה וכד' וכל הרהב והרני הזה. כאילו כל המוסר והנורמות התרבותיות והאנושיות שלנו נקבעים רק על ידי החוק והתקנות ובשם החופש, ולא על ידי הגינות, צניעות ושכל ישר".