ג'יבריל רג'וב: בוש ושרון רצחו את ערפאת

בכיר הרשות הפלסטינית מאשים את נשיא ארה"ב לשעבר ג'ורג' בוש במתן אור ירוק לאריאל שרון לרצוח את יאסר ערפאת.

שמעון כהן , י"ט בכסלו תשע"ד

מאשים. רג'וב
מאשים. רג'וב
פלאש 90

קביעתה של המעבדה שבחנה את פרטי לבושו של יאסר ערפאת מפיחה רוח חדשה בעלילת הרש"פ להתנקשות ישראלית בראיס.

לאחר שגורמים שונים ברש"פ, בהם גם אלמנתו של ערפאת, סוהא, האשימו את ישראל בהרעלתו של יו"ר הרש"פ מצטרף כעת גם בכיר הרש"פ ג'יבריל רג'וב, סגן מזכיר הוועד המרכזי של פת"ח וראש התאחדות הכדורגל הפלשתינית.

על פי דיווח של מכון 'מבט לתקשורת הפלשתינית' אמר רג'וב כי "ברור שישראל לא הייתה לבדה ברצח ערפאת, יש גם את אמריקה. השוטה הזה שקוראים לו בוש הסיר את ההגנה מערפאת ונתן לשרון אור ירוק לחסל את יאסר ערפאת".

דבריו אלה של רג'וב מצטרפים לדבריו של השר לענייני דת ברש"פ, מחמוד אל-הבאש, שאמר כי ישראל רצחה את יאסר ערפאת באמצעות הרעלה, כמו שיהודים ביישוב ח'ייבר רצחו את מוחמד, נביא האסלאם.

דבריו של רג'וב מצטרפים לדבריו של עאדל עבד אל-רחמן, כתב בעיתון הרש"פ, שפרסם מאמר ובו קבע כי "וודאי שהנהגה הפלסטינית... וכל מרכיבי העם יתמוך בחשיפת האמת על ההתנקשות הנפשעת בחייו של המנהיג הסמל ערפאת, שאותה ביצעו מדינת האפרטהייד הישראלית וסוכניה. וודאי שההנהגה תיתן כל מה שדרוש כדי לחשוף את האמת בפני העם, הערבים והעולם כולו, על מנת להטיל על מדינת הטרור המאורגן הישראלית ועל ארה"ב את האחריות להרעלת המנהיג הנצחי אבו עמאר. זאת משום שבוש הבן ושרון היו שותפים לפעולת ההתנקשות והחיסול הפיזי של הנשיא לשעבר", כך תורגמו דבריו על ידי אנשי 'מבט'.