שדרות: ישיבות המועצה עוברות למתנ"ס העירוני

ראש העיר אלון דוידי מנגיש את ישיבות המועצה לנכים. "אין זה ראוי שציבור שלם יופלה לרעה", אמר דוידי והזמין את כולם לישיבה הקרובה.

עדו בן פורת , ו' בטבת תשע"ד

אלון דוידי
אלון דוידי
פלאש 90

ראש העיר שדרות, אלון דוידי, הודיע היום (ב') על שינוי במיקום ישיבות המועצה העירונית, מבניין העירייה למתנ"ס, כדי להנגיש את הישיבות עבור ציבור הנכים המבקש להשתתף בהן.

"עד היום התקיימו ישיבות מועצת העיר בקומה השלישית של בניין העירייה, דבר אשר הקשה על נוכחות ציבור הנכים", סיפר דוידי לתושבים.

"כמי שפועל למען שקיפות ולמען שוויון בין כלל התושבים, הדבר אינו ראוי בעיני. על ישיבות המועצה להיות פתוחות לקהל הרחב על פי חוק ואין זה ראוי כי ציבור הנכים יופלה לרעה, גם אם אפליה זו נעשית שלא במכוון, בשל מכשול פיזי", הוסיף.

דוידי הדגיש כי הנגשת הישיבות למוגבלים פיזית הינה חלק מהחזון החברתי שלו כראש העיר, לפיו יש לנהוג בשקיפות ולשלב את ציבור הנכים ובעלי המוגבלויות בחיי היומיום של שדרות. "אני משוכנע כי מהלך זה יקל על תושבי העיר בכלל וציבור הנכים בפרט, לקחת חלק ולהגיע לישיבות", הוסיף דוידי והזמין את הציבור לישיבת המועצה הקרובה, "ביום רביעי הקרוב בשעה 19:00 במתנ"ס העירוני. כולכם מוזמנים".