הנוער מתגייס למאבק בגזירות המדיניות

יו"ר ועד מתיישבי השומרון, בני קצובר, החל בסבב שיחות עם נוער מכל הארץ. הוא מציג את הסכנה המרחפת על ההתיישבות ומגייס אותם למאבק.

עדו בן פורת , ח' בשבט תשע"ד

הנוער דוחף קדימה. בני קצובר
הנוער דוחף קדימה. בני קצובר
ועד מתיישבי השומרון

יו"ר ועד מתיישבי השומרון, בני קצובר, משוחח עם תלמידים במוסדות החינוך מכל רחבי הארץ ומגייס אותם למאבק בגזרות הצפויות נגד ההתיישבות במקרה של חתימת הסכם מדיני.

ועד מתיישבי השומרון יחד ועד מתיישבי בנימין ותנועת קוממיות יצאו בסוף השבוע שעבר בקמפיין, במסגרת 'המטה המשותף', המזהיר את הציבור מפני ההסכם שציפי לבני "מבשלת" בימים אלו בחדרים סגורים. תחת הכותרת "אוסלו ג' כבר כאן" מזהיר המטה המשותף את הציבור מפני הסכם שעלול לפגוע בהתיישבות ובאינטרסים החיוניים של מדינת ישראל.

"נזכיר לציבור הישראלי מה עוללו לנו הסכמי אוסלו במשך השנים ונצהיר אמונים להתיישבות ביהודה ושומרון", מסביר שגיא קייזלר, מנכ"ל ועד מתיישבי השומרון. לדבריו, הנעת המאבק עוררה את ציבור המתיישבים ובהם בני נוער רבים שמעוניינים להצטרף לסיכול ההסכם של לבני.

"השבוע שוחח קצובר עם תלמידים במוסדות חינוך במרכז הארץ", מציינים במטה המשותף ומוסיפים כי בשבועות הקרובים הוא מתכוון לשוחח עם תלמידים במוסדות חינוך בכל רחבי הארץ בו הוא יסביר לתלמידים את הסכנות שבהסכם מדיני.

"מדובר בחבר'ה צעירים שלא זוכרים את ימי אוסלו והטרור שלווה את אותם ימים ואנחנו כאן כדי לספר להם על כך", מציין קצובר. לדבריו, הצעירים מבינים את החשיבות שבמאבק ומסכימים להתגייס למענו. "יש לנו נוער נפלא שדוחף קדימה בכל תחום – גם במאבק על עתיד ההתיישבות ביהודה ושומרון".