על מה בכה הרב עובדיה?

שדרן רדיו "קול ברמה" סיפר כי הרב יוסף זצ"ל התגלה בחלומו ואמר: "הבן שלי רבי יעקב יוסף זצוק"ל - אף אחד לא עושה כלום בשבילו".

ישי קרוב , י"ח בשבט תשע"ד

הרב עובדיה יוסף הרב יעקב יוסף
הרב עובדיה יוסף הרב יעקב יוסף
ערוץ 7

באדיבות רדיו 'קול ברמה'

שדרן רדיו קול ברמה סיפר כי הרב עובדיה יוסף זצ"ל נגלה אליו בחלום הלילה וביכה את התעלמות הציבור מבנו בכורו הרב יעקב יוסף זצ"ל.

השדרן, עמי מימון, סיפר בצהריים (ראשון) במהלך התכנית כי "ביום חמישי בלילה הלכתי לישון - ובחלומי נגלה לי בחלום מרן פאר הדור והדרו הרב עובדיה יוסף זצוק"ל. מרן היה לבוש בבגדים רגילים, במעיל השחור הרגיל, לא עם העיטור של הזהב, ועם המגבעת הרגילה, ואז הוא התיישב לידי וחיבק אותי ונתן לי צ'אפחות של חיבה ואמר לי אתה מזכה הרבים".

"פתאום מרן התחיל לבכות, אמרתי לו 'למה אתה בוכה'? והתחלתי לבכות אתו, והוא ממשיך לבכות, ממש בכי עמוק, בכי קשה... החלום כל כך ברור לי, אני יכול לספר מי היה מסביב, כל פרטי הפרטים, אני זוכר הכל", הדגיש מימון.

"אז הוא אמר לי 'תשמע, הבן שלי רבי יעקב יוסף זצוק"ל - אף אחד לא עושה כלום בשבילו' שאלתי אותו מה? ואז הרב עובדיה חזר לבכות שוב, בכי חזק מאוד". מימון המשיך וסיפר "הבטחתי לו 'מרן בעז"ה - באמצעות הכלי שנמצא ברשותי אני אעשה משהו להגדיל את שמו של בנו הרב יעקב זצוק"ל ואני פונה למאזינים - אני מחפש רעיון איך לעשות את זה".

"כשאמרתי לו שאני מבטיח שנעשה משהו בעניין הבן שלו, מרן חזר לחייך וחיבק אותי חיבוק גדול אבהי ונישק אותי ואמר לי זכות הרבים תלוי בך", תיאר מימון.