אודיה קורן: לא רוצה גבר בחדר לידה

השחקנית אודיה קורן לא אוהבת בלשון המעטה את התוכנית "בייבי בום" בערוץ 10 המתעדת זוגות מחודשי הריון אחרונים ועד אחרי הלידה.

אורלי הררי , כ"ד בשבט תשע"ד

חדר לידה. אילוסטרציה
חדר לידה. אילוסטרציה
פלאש 90

השחקנית והקומיקאית אודיה קורן יוצאת נגד התוכנית "בייבי בום" המשודרת בערוץ 10.

לצורך התוכנית הורכבו מצלמות רבות בחדרי לידה של בית החולים בילינסון בפתח תקווה. צוות התוכנית מלווה זוגות ומתעד אותם מסוף חודשי ההריון עד אחרי הלידה.

בתוכנית האחרונה צפו 526 אלף צופים ונרשם רייטינג של 19.9%. 

קורן חלקה בגלי צה"ל על שותפה לתוכנית, השחקן נתן דטנר, ואמרה כי התוכנית היא פריצה מיותרת לחיים האישיים, "אני לא רוצה לראות את התוכנית הזו. אני לא רוצה לראות אנשים שנותנים לזרים להיות איתם במקום הזה. משהו בעיניי בזוג, או באישה שנותנת לאנשים זרים לחלוטין להיכנס למרחב הזה - מעורר בי סלידה. האנשים האלה לא מעניינים אותי".

קורן ציינה באותו נושא כי היה מיותר מצד כלי התקשורת לפרט את תהליך גסיסתו של אריק שרון - שני דברים אדם חייב לעשות רק עם עצמו וקרוביו - ללדת ולמות, אמרה.

"לא יכול להיות שהכול פרוץ לעיני כל. אני משתגעת מזה. יכול להיות שאנחנו שריד אחרון לעולם שעניין של פרטיות ואינטימיות אומרים משהו. אני לא חושבת שגבר צריך להיות בחדר לידה. בעיניי זה לא מקום לגברים. אין בזה שום תועלת. לא הייתי צריכה את בעלי בחדר לידה למרות שהיה. הייתי צריכה רופאים ואישה. זה לא מקום לגברים. אני לא רציתי שיראה אותי בייסורים, בכאבים ובכיעור, במקום השביר הזה", אמרה.

"זה שובר סוד. לא צריך ומיותר. משהו ברעיון הזה הוא גס בעיני", אמרה קורן. "הקו בין פרטיות לעיני כל - מטשטש. אנשים משדרים את חייהם בשידור חי - אני לא רוצה את זה. למה אנשים זרים צריכים לצפות בתהליך אינטימי אישי?".