בצד השני של קו הטלפון היתה.... הרבנית ימימה

אישה שקראה את דבריה של הרבנית ימימה מזרחי הבינה את הדברים בצורה לא נכונה ונפגעה. הרבנית מזרחי מיהרה להתקשר ולהסביר.

רוני בוצר , ג' באדר ב תשע"ד

ימימה מזרחי
ימימה מזרחי
צילום: פלאש 90

"אספר לך משהו שקרה לי אתמול", אומרת לנו רות עזריה עורכת העיתון, "אתמול הטלפון צלצל ואני רואה על הצג מספר מחו"ל. חשבתי לעצמי מי כבר מחפש אותי מחו"ל. עניתי לשיחה ולהפתעתי מהעבר השני של הקו אני שומעת את הרבנית ימימה מזרחי מאי שם מארצות הברית: 'רות יקרה! את מי העצבתי בראש חודש אדר?!'.

"הכל התחיל כמה שעות קודם לכן כשקיבלתי מייל מאחת המנויות שלנו שהבינה את דברי הרבנית ימימה בצורה מסוימת וכאבה את מה שנאמר ולפיכך פנתה אליי. מיד שלחתי לרבנית את המייל עם הודעה כתובה והיא, למרות הלו"ז הצפוף שלה, בין כל עיסוקיה ביקשה להפיס את דעתה".

הסיפור הזה מדגים כמה חשוב לנו לשמוע כל אישה בקהילה של נשות פנימה שהולכת וגדלה.

"כנשים יש לנו צדדים שונים בחיים שמרגשים וחשובים לנו כל אחד לפי עניינו, אם זה עיצוב, אם זה זוגיות, טיפוח, פוריות או חינוך הילדים. חשוב לנו לתת מענה בדרך הטובה ביותר, דבר שגורם נחת לאלפים רבים של נשים שכבר מקבלות את המגזין ועוד מאות שמצטרפות אליהן מידי חודש ובוחרות במגזין פנימה. זה בהחלט מחייב לסטנדרט גבוה.

המגזין, שחגג לאחרונה שלוש שנים להיווסדו, עבר כברת דרך ארוכה מהגיליונות הראשונים ועד היום כשהוא מודפס בעיצוב מחודש ובמהדורה של למעלה ממאה וחמישים עמודים, והתחדש בטורים כמו מדור בנושא גיל המעבר, עם כותבות מתחלפות, ביניהן נעמי וולפסון ויוכי סימן טוב, מדור אישי של אודליה ברלין וסיפור ילדים בהמשכים מאת הסופרת גלילה רון- פדר.

הטורים החדשים מתווספים לטורים הותיקים והטובים עם כותבים מהשורה הראשונה: הרבנית צביה אליהו, נעה ירון- דיין, הרבנית ימימה מזרחי, מלי גרין, הרב ארז משה דורון ועוד. לקראת פסח עתיד לצאת גיליון ניסן חגיגי בצירוף מוסף מתכנים ומוסף אופנה מורחבים.

הילי מויאל סגנית העורכת, מספרת על פנימה שלה "הרבה לפני שהתחלתי להיות חלק ממערכת פנימה, הייתי מנויה לעיתון. כל ראש חודש הייתי מלאת ציפייה לראות אילו תכנים וכתבות יופיעו הפעם. זהו עיתון לנשים שיש בו עומק לצד קלילות, סיפורי חיים לצד תורה, יופי יחד עם איפוק וכבוד. פנימה זה המקום בו כל אישה הופכת להיות חלק ממארג מגוון וצבעוני של נשים שהמשותף לכולן זה הרצון להיכנס פנימה, לגלות עצמיותן ולהיות טובות יותר, משפיעות ומחוברות יותר. פנימה זה בית."

"ב'פנימה' יש מקום לכולן - צעירות ומבוגרות, דתיות, חרדיות ומסורתיות. מספר המנויות גדל משנה לשנה ובזכותן פנימה, שנולד בתור מוסף בעלון 'מעייני הישועה', הפך למגזין המכובד והמעוצב שאנחנו רואים היום", כך אומר אביחי בוארון, המוציא לאור של 'פנימה'. "אני מציע לכל הנשים לנסות חודש אחד את המגזין ולהווכח שמדובר במשהו 'אחר'. אני מבקש מכן לתת את ההזדמנות לתת לכן משהו שיש לו ערך מוסף. כגבר אני יכול לומר שהרבה פעמים אישה מחכה שבעלה יעשה לה מנוי במתנה אבל מה לעשות שגברים לא תמיד מבינים רמזים או שהם צריכים אותם עבים במיוחד...".

"פרגני לעצמך מנוי", אומרים במערכת פנימה, "כי באמת מגיעים לך הרבה רגעים של נחת במחיר סמלי".

להצטרפות למגזין לחצו כאן