ועקנין: יש לכם שנאה לציבור החרדי

סגן יו"ר הכנסת מש"ס אינו שולל אפשרות של הליכה משותפת עם העבודה, "רק הימין פינה התנחלויות ופגע בישיבות".

בני טוקר , ט' באדר ב תשע"ד

יצחק ועקנין
יצחק ועקנין
פלאש 90

ח"כ ועקנין: אנחנו לא נפגע בהתנחלויות

סגן יו"ר הכנסת ח"כ יצחק ועקנין מש"ס, אומר לערוץ 7 כי היום ברור שמפלגת ש"ס בפעם הבאה לא תפסול ישיבה עם מפלגת העבודה, "בפוליטיקה כל האפשרויות קיימות, אני מזכיר שהמפד"ל עצמה ישבה עם רבין ועם הערבים".

לדבריו הרצוג יותר טוב מביבי, "הימין הוא זה שהחזיר שטחים, ביבי ושרון, העבודה מעולם לא החזירה שטחים, היא בנתה אבל לא הרסה".

ועקנין טוען כי מי שפסל את החרדים, לא יכול היום להטיף מוסר לש"ס, "אם אתם הייתם מסוגלים לפסול אותי כדי להיכנס לממשלה עם יאיר לפיד אז היום אל תטיפו לי מוסר, ואני אומר את האמת, אם נוכל, נשב בממשלה עם הרצוג ובלי בנט".

לדבריו, ש"ס תשמור על ההתנחלויות ועל ישיבות ההסדר, "אנחנו מעולם לא הקפאנו התנחלויות כפי שאתם פגעתם בנו, לכם יש שנאה לציבור החרדי. אתם אלה שיושבים היום בממשלה שמנהלת משא ומתן ועלולה להחזיר שטחים. מפלגת העבודה לעולם לא הייתה מקדמת סנקציות פליליות נגד הישיבות, אבל אתם מכרתם אותנו כי נתנו לכם נזיד עדשים את ישיבות ההסדר".

"אני יכול להעיד על עצמי שאני אף פעם לא עצרתי העברת כספים להתיישבות, אז למה אתם היום מייבשים את הישיבות, הגדלתם לעצמכם והורדתם אותנו לאפס. לי אין שנאה אליכם, אבל לכם יש שנאה לציבור החרדי", הוסיף ועקנין.