בני קצובר: אין שום תנופת בנייה

יו"ר ועד מתיישבי השומרון, דוחה את הפרסומים על תנופת בנייה ביו"ש ומזהיר, "הקפאת נוספת תביא למכה אנושה בהיצע הדירות בכל הארץ".

בני טוקר , כ"ה באדר ב תשע"ד

קצובר.
קצובר.
יח"צ

יו"ר ועד מתיישבי השומרון בני קצובר, חושש מפני הקפאה נוספת, "יש כאן מהלך זול שקוף ועלוב של חבורת חברי כנסת, שמנסה לקצור את הפירות על הגל של אי האהדה כלפי שחרור מחבלים".

להעמיד את ההקפאה כאלטרנטיבה זה מעשה עלוב. אני בהחלט חושש מלחץ שיפעילו האמריקאים על ראש הממשלה לבחור בזה או בזה", אומר קצובר.

לדבריו זו בושה שבין אלה שחתומים על הדרישה להקפאה יש שני ח"כים מש"ס, "זה הפרק הכי מצער לראות ששני ח"כים מש"ס חותמים על מכתב שמשרת כולו את הלחץ הבינלאומי, הם הפכו למשרתיו של אבו מאזן, יש כאן עמדה גלותית עלובה".

קצובר טוען, כי אלה הטוענים שיש היום תנופת בנייה ביו"ש מפיצים שקרים, "יש היום אולי 10 אחוזי בנייה ביחס לתקופות הטובות, הקפאת הבנייה הקודמת הביאה למכה אנושה בהיצע הדירות וזה תרם לעליית מחירים".

"יש כאן דמגוגיה זולה של אנשים שמנסים להסיט את האש להתנחלויות", מוסיף קצובר, "הקפאת הבנייה הקודמת גרמה לעליית המחירים הגדולה בכל רחבי הארץ, אם אין ביו"ש דירות פנויות זה מגביר את הלחץ בכל הארץ".