תנועת אריאל מתרחבת: 2 סניפים חדשים

שני סניפים חדשים נפתחו לתנועת אריאל בשכונת כפר אברהם בפתח תקווה. הסניפים כבר מונים כשמונים חניכים.

יעל רון , כ"ט באדר ב תשע"ד

מדריכות בתנועת אריאל כפר אברהם
מדריכות בתנועת אריאל כפר אברהם
סניף אריאל כפר אברהם

שני סניפים חדשים נפתחו לתנועת אריאל בשכונת כפר אברהם בפתח תקווה, זאת לאחר שנים בהם צעדו החניכים ארבעים וחמש דקות לסניף אריאל בשכונת הדר גנים.

הסניפים שנפתחו רק לפני חודש, מונים שמונים חניכים, ההורים והחניכים בשכונה מרוצים.

"בפתח תקווה יש הרבה תנועות נוער וגם לתנועת אריאל היו קיימים שישה סניפים, כאשר חלק מהסניפים לבנות וחלק לבנים", מסבירה אחראית סניפי פתח תקווה, רעות סטופל.

"בתקופה האחרונה עלה הצורך להקים בשכונת כפר אברהם סניפי אריאל, לאחר ששנים רבות צעדו ילדי כפר אברהם ברגל עד לשכונת הדר גנים, שזה מרחק הליכה של ארבעים וחמש דקות. בנוסף, נבנו מבנים חדשים בכפר אברהם, שהביאו עוד אוכלוסיה שרצתה לשלוח את ילדיה לתנועת אריאל. לא ציפינו לפתוח סניף עם המון חניכים, אבל רצינו לתת מענה לאוכלוסיה שבשכונה. הנהלת אריאל דוגלת בזה, שאם יש הענות בשטח לפתיחת סניף רק אז פותחים אותו, לכן ההורים עשו רשימה של מספר המשפחות עם הילדים שמעוניינים ללכת לסניף אריאל שיבנה בשכונה, בהנהלת אריאל ראו את הרשימה ונתנו אור ירוק להמשיך את התהליך מול העירייה".

סטופל מוסיפה לספר על פתיחת הסניפים, "לאחר שקיבלנו אישור מהנהלת אריאל קבעתי פגישה עם אחראית תנועות הנוער בעירייה, היא הביאה לנו את ברכתה. בתחילה, נפתח סניף הבנים ולאחר מכן, נפתח הסניף לבנות. ישר הגיעו מדריכים מכיתות י' ו-יא' והתחילו להיות פעילים מול החניכים. אנחנו עדין לא נמצאים במבנה אבל זה בתהליכים, בכלל, יש כרגע מחסור במבנים או שטחים בהם יש היתרים להניח קראוונים ואנחנו ממתינים. בסניף בנים יש כעת קרוב לחמישים חניכים ואצל הבנות קרוב לשלושים. המדריכים בשטח מרגישים את ההתלהבות, בכל שבת מצטרפים עוד חניכים וכבר יש הרשמה יפה למסע פסח".