אייכלר: נתניהו מכין 'לחם עוני' לילדי ישראל

"החוצפה של נתניהו להצטלם במאפיית מצות, היא מגוחכת ומבישה", אומר ח"כ אייכלר בעקבות ביקורו המתוקשר של נתניהו בכפר חב"ד.

חיים לב , א' בניסן תשע"ד

ח"כ ישראל אייכלר
ח"כ ישראל אייכלר
צילום: פלאש 90

ח"כ ישראל אייכלר (יהדות התורה) תקף בחריפות את ראש הממשלה שיצא להצטלם בכפר חב"ד כשהוא אופה מצות. "החוצפה של נתניהו להצטלם במאפיית מצות, היא מגוחכת ומבישה", אמר.

לדבריו, "אדם שמרעיב ילדי ישראל עשור שנים בקיצוץ קצבאות ילדים ועושק את הוריהם בגזל יוקר המחיה, בגלל המיסים לשלטון, אינו מתבייש להצטלם מכין מצות "לחם עוני" לילדי ישראל?!. אלפי משפחות מתקשות לקנות מזון ומלבושים לחג לילדים בגלל הממשלה הזאת והוא בא לרדד את מצותיהם?!".

אייכלר הוסיף, כי שליט שמונע דיור לחרדים ורודף אותם בבית שמש ובחריש ובכל מקום, מקפח את החינוך החרדי ומבטל קייטנות לילדי החינוך החרדי תוך אפליה אתנית, צריך להתחבא מבושה.

"נתניהו הוא ראש ממשלה שרודפת את היהדות החרדית עד חרמה. הוא כנראה חושב שמדובר בציבור עלוב של חסרי חוליות, שמתפעלים ממחוות של תמונות הפריץ שבא להצטלם, כמחלק "קימחא דפסחא". כל זמן ששרי הממשלה לא יחזרו בתשובה ולא יתקנו את פשעי המלחמה שלהם נגד ה' אלוקי ישראל ושומרי תורתו, בוז יבוזו להם כל יראי ה'", קבע אייכלר.

"נצח ישראל לא יסלח ולא ישכח, את הפיכת לומדי התורה לפושעים פליליים ואת החינוך התורני, שעם ישראל קיים בזכותו, לבלתי חוקי", אמר אייכלר.