רגב: סומכים רק על עצמנו והקדוש ברוך הוא

יו"ר ועדת הפנים הגיבה לדרישות אבו מאזן והודיעה כי תגיש שוב את הצעת החוק שתמנע מו"מ ללא אישור הכנסת. "לעולם לא נחלק את ירושלים".

בן שאול , ג' בניסן תשע"ד

מירי רגב
מירי רגב
צילום: פלאש 90

יו"ר ועדת הפנים, ח"כ מירי רגב (הליכוד ביתנו), הגיבה לדרישות החדשות שהציב אבו מאזן להארכת המשא ומתן, בהן שחרור 1,200 מחבלים, בירה במזרח ירושלים והסרת המצור מעזה.

"לעולם לא נחלק את ירושלים", כתבה רגב בפייסבוק, "לנצח תישאר ירושלים מאוחדת תחת ריבונות ישראלית. הגיע הזמן להביא לכנסת את הצעת החוק שלי שאומרת שאין לקיים מו"מ על ירושלים ללא אישור הכנסת".

ח"כ רגב הודיעה כי "ההצעה תונח על שולחן ועדת השרים מיד עם חזרתנו למושב. נמשיך לפעול למען ארץ ישראל, עם ישראל ותורת ישראל כי אין לנו על מי לסמוך אלא על עצמנו ועל הקדוש ברוך הוא".

סגן השר במשרד רה"מ, ח"כ אופיר אקוניס (הליכוד ביתנו), תקף בחריפות את יו"ר הרשות הפלשתינית אבו מאזן. "הדרישות ההזויות של אבו מאזן דורשות בדיקה רצינית שכן נראה שאיבד קשר עם המציאות", אמר.

אקוניס הוסיף כי האמריקאים חווים על בשרם את הסרבנות הפלשתינית איתה מתמודדת ישראל מזה עשרות שנים, "פיצוץ המשא ומתן על ידי הפלשתינים הם לא פחות מיריקה בפרצופה של ארה"ב'', טען.