נחי אייל בקריית שמונה: "נצעיר את העיר"

מנכ''ל מפלגת האיחוד הלאומי נפגש עם ראש העיר קריית שמונה ניסים מלכה. "קריית שמונה עתידה להיות אחת הערים המצליחות בישראל".

עדו בן פורת , ו' בניסן תשע"ד

בקריית שמונה
בקריית שמונה
דוברות

מנכ"ל מפלגת האיחוד הלאומי, נחי אייל, ויועץ שר השיכון אורי אריאל, איציק שושן, סיירו בצפון ביום ה' האחרון ונפגשו עם ראש עיריית קריית שמונה ניסים מלכה, חבר מועצת העיר אשר פיניאן וחגי ג'רבי, פעיל מרכזי בעיר.  

בפגישה סקר ראש העירייה את פעילותו מאז היבחרו מחדש לקדנציה נוספת בראשות העירייה. "מטרתי העיקרית בקדנציה הקרובה היא לקדם ולייצר כמה שיותר מקומות תעסוקה חדשים בעיר ובד ובבד להכין אותה לקראת בנייה של אלפי יחידות דיור שאליהן כבר היום יש ביקוש אדיר.

"חשוב לי לציין שעד לא מזמן הייתה הגירה שלילית מן העיר החוצה והצלחנו לבלום אותה וכעת אנו מכוונים לקליטתם של הרבה מאד משפחות צעירות המעוניינות לבוא ולגור בעיר. גם איכות החיים תשתפר ותיטיב עם התושבים החדשים והוותיקים כאחד", הוסיף ראש העיר. 

מנכ"ל "האיחוד הלאומי" אמר בפגישה כי "קרית שמונה עתידה להיות אחת הערים המצליחות בישראל. עם תנופת בנייה של אלפי יחידות דיור ומקומות תעסוקה שבנושא הזה נשתדל לעזור ולסייע, כמו גם הגירה חיובית של משפחות צעירות הן מהציונות הדתית והן מכלל האוכלוסייה".