ניווט מהיר למקווה

שיתוף פעולה בין המשרד לשירותי דת לחברת הניווט waze מאפשר לנשים לנווט בקלות, בדיסקרטיות ובמהירות למקווה הקרוב ביותר.

נתנאל כ"ץ , ז' בניסן תשע"ד

המשרד לשירותי דת משיק בימים אלו שירות חדש המאפשר לנווט בקלות, במהירות ובדיסקרטיות אל המקווה הקרוב ביותר, בסיוע אפליקציית WAZE.

במשרד מציינים, כי לעיתים נתקלות הטובלות בסיטואציה מביכה בה הן מחפשות מקווה באזור שאינן מכירות, כתוצאה מחוסר נעימות הן מעדיפות לחפש בעצמן, מסתבכות ומאחרות ולעיתים, אף לא מוצאות את המקווה.

בשירות החדש הטובלת תקיש את המילה "מקווה" בשורת החיפוש, והאפליקציה מעלה לבחירה את המקוואות הקרובים ביותר כולל מספר טלפון של הבלנית במקווה ואף את שעות פתיחה.

לאחר הבחירה במקווה הטובלת בוחרת באופציה "סע" ומגיעה בקלות ובמהירות ליעד. שיתוף הפעולה עם תוכנת waze הינו עוד צעד בשיפור שירותי הדת בישראל.

מנכ"ל המשרד אלחנן גלט מסר, כי "שיפור שירותי הדת והפיכתם לידידותיים הוא יעד אסטרטגי שהצבנו לעצמנו בתחילת הדרך. כעת, היעד מתורגם לשטח והניווט למקוואות הוא צעד חשוב ומתקדם מבחינה טכנולוגית"

סגן השר לשירותי דת, הרב אלי בן דהן, הוסיף כי "הבטחנו וקיימנו. אנו ממשיכים במהפכת שירותי הדת, הכוללת הנגשת השירותים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. WAZE נמצאת איתנו בכל נסיעה, ואך טבעי שגם שירותי הדת יימצאו שם. בכך אנו זוכים להגשים את חזונו של הרב קוק שאמר "הישן יתחדש והחדש יתקדש".