פייגלין מוכן להיפגש עם הלובי המוסלמי בקנדה

יוזמה להפגיש את חה"כ פייגלין המבקר בטורונטו עם מנכ"ל הלובי המוסלמי לשיחה על ההסתה של אימאמים נגד יהודים מעל בימת אל-אקצה.

דלית הלוי , ה' באייר תשע"ד

ח"כ משה פייגלין
ח"כ משה פייגלין
עצמי

מאיר ווינשטיין העומד בראש הליגה להגנה יהודית בקנדה (JDL) שיגר היום (שני) מכתב לאיחסאן גארדי, מנכ"ל הלובי המוסלמי בקנדה (NCCM), והציע לו לארגן פגישה עם חבר הכנסת משה פייגלין, המבקר בימים אלה בטורונטו ואמור לשאת נאום מחר בבית הכנסת של חב"ד בת'ורנהיל. על כך מדווח אתר שלום טורונטו.

הפגישה, על פי ווינשטיין, תהווה הזדמנות לשוחח על נושאים הקשורים להר הבית, בציינו כי "הר הבית הוא אתר קדוש לעם היהודי, והעם היהודי חש נפגע כאשר אימאם קיצונים מטיפים שנאה נגד היהודים".

ווינשטיין צרף קישור למאמר על ההטפה לשנאה של האימאמים, והציע לגארדי להצטרף ליוזמה החדשה של הליגה להגנה יהודית לבניית גשרים של כבוד הדדי.

הלובי המוסלמי בקנדה נחשב ליריב מר של הליגה להגנה יהודית. לפני מספר חודשים מחה הלובי המוסלמי על צרוף נציג של הליגה להגנה יהודית למשלחת של רה"מ הרפר שביקרה בארה"ב, כינה את הארגון "שנוי במחלוקת", והזכיר כי ארגון בשם דומה הוצא מחוץ לחוק בארה"ב בשל מעורבותו בטרור. הסיכוי שגארדי ייעתר לפניה אפסי.