רוצים לתרום לילדים נזקקים, ובקלות?

קחו קופסת נעלים, קשטו אותה, הכניסו לתוכה ממתקים ושלחו ל"כף של תקווה" שתעביר את החבילות לילדים נזקקים לקראת הקיץ הקרב ובא.

יעל רון , י"ג באייר תשע"ד

מתנה
מתנה
Offfice XP

רוצים לשמח ילד ממשפחה נזקקת? עכשיו זה פשוט, קחו קופסה, קשטו אותה בצבעים ומדבקות, הכניסו לתוכה חטיפים, ממתקים, משחקים קטנים וכל דבר שישמח את אותו הילד, העבירו אותה למפעילות של "כף של תקווה" ותזכו לעשות מצווה.

"את פרויקט 'כף של תקווה' התחילה בת דודתי, אילנה בנק, שהיתה מהמפעילים הראשונים של עמותת 'משולחן לשולחן", מספרת שרית אהרונוביץ', מפעילה בפרויקט.

"בעמותת 'משולחן לשולחן' מחלקים אוכל שאספו או גידלו למשפחות נזקקות. לבת דודתי היה חסר הקשר האישי עם המשפחות הנזקקות, היא רצתה להכיר אותם, לשאול אותם מה שלומם, להקשיב, לראות את השמחה בפניהם ולכן במקביל היא הקימה את פרויקט 'כף של תקווה', שעושה פעילויות והפעלות שונות של נתינה מלווה ביחס אישי. רק לפני שבועיים היא ארגנה יום הולדת לילדה בלי אמצעיים והיה מאוד מרגש".

אהרונוביץ' מוסיפה לספר על הפעילות הקרובה בה כולם יכולים להשתתף, "לקראת הקיץ אנחנו רוצים לשמח ילדים ממשפחות נזקקות וכולם יכולים לעזור, כל אחד מוזמן לקחת קופסת נעלים, לקשט אותה ולהכניס לתוכה ממתקים, משחקים כל דבר שנראה לו יכול לשמח את אותו הילד. בני נוער, מבוגרים, כולם יכולים לעשות את זה, גם הורים ביחד עם ילדיהם מה שמוסיף לעניין מימד חינוכי. את הקופסאות יש לשלוח לרעננה או מודיעין, שם אנחנו מרכזים את הקופסאות, אנחנו מודים לכל מי שמשתף פעולה ומקווים שיהיה קיץ שמח לכולם".       

לפרטים: שרית 0549775678