אפריקה ישראל: נהפוך למובילים בדירות להשכרה

מנכ"ל אפריקה מגורים בירך על הזכייה במכרז, וציין כי הבניה להשכרה היא "מנוע צמיחה חדש לצד הפעילות המסורתית של החברה".

ידידיה בן אור , ט"ו באייר תשע"ד

עלייה חדה. הרצליה
עלייה חדה. הרצליה
צילום: פלאש 90

אפריקה ישראל זכתה במכרז לבניית 270 דירות להשכרה על קרקע בהרצליה בתמורה ל-75 מיליון ש"ח.

במכרז זכו במשותף חברות הבת אפריקה ישראל מגורים ואפריקה ישראל נכסים. בכוונת החברות להתמודד במכרזים נוספים בתחום זה.

פרויקט הדיור להשכרה יוקם בסמיכות לפרויקט האיכותי גליל ים אותו צפויה הקבוצה לפתח בתקופה הקרובה אשר יכלול 660 יחידות דיור.

אורן הוד, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים, ציין כי "אפריקה ישראל מגורים רואה בפרויקטים כדוגמת המכרז הראשון של משרד האוצר לבניית דירות להשכרה בהרצליה מנוע צמיחה חדש לצד הפעילות המסורתית של החברה. החבירה לחברה האחות אפריקה ישראל נכסים תמקסם את היכולות של שתי החברות בהקמת שכונת מגורים איכותית שתספק מענה אפשרי למצוקת הדיור בישראל. פרויקט זה מצטרף לשכונת גליל ים הסמוכה עליה עתידה החברה לבנות בקרוב 660 יח"ד".

אבי ברזילי, משנה למנכ"ל אפי נכסים ומנכ"ל אפי אירופה, הוסיף כי "הזכייה במכרז הינה נדבך נוסף בהגברת פעילות הפיתוח והיזום של החברה בארץ ובחו"ל. לחברה ניסיון רב בתחום הדיור להשכרה בגרמניה ובכוונתה להביא את ניסיונה ויכולותיה בתחום זה לידי ביטוי גם בארץ מתוך שאיפה להפוך לחברה מובילה בתחום זה שהינו תחום חדש בישראל. בכוונתנו להציע ללקוח הישראלי מוצר שונה וייחודי המשלב איכות גבוהה כמיטב המסורת של הקבוצה בהקמת פרויקטים למגורים בארץ. לצד רמת תחזוקה ותפעול מקיפים ברמה גבוהה לאורך חיי הפרויקט כך, שיאפשר לדיירים פוטנציאלים לגור בנכס לאורך שנים ארוכות מבלי להתפשר על טיב ואיכות".