לא יודעים להפסיד: אוהדי הפועל ת"א נעצרו

לאחר משחק ההפסד וההדחה מליגת ווינר, נעצרו שלושה אוהדי הפועל בעקבות ריסוס כתובות נגד שמעון מזרחי. גם כיסאות נשברו ביציע האדומים.

נרי וייס , ט"ז באייר תשע"ד

אוהדי הפועל, חבל.
אוהדי הפועל, חבל.
עודד קרני

לא נמאס. שוב אירוע בזוי מצידם של אוהדי הפועל תל אביב בכדורסל. לאחר שביום שלישי האחרון פסק בין הדין של איגוד הכדורסל עונש על תנאי של 50 אלף ש"ח ושני משחקי רדיוס, חזרו האוהדים באדום שוב על התנהגותם.

לאחר משחק ההפסד מול הפועל אילת אמש, ריססו שלושה אוהדי הפועל תל אביב כתובות נאצה כנגד שמעון מזרחי, יו"ר מכבי ת"א. השלושה נעצרו ועוכבו על ידי משטרת אילת, שכעבור זמן קצר שיחררה אותם. 

כזכור, רק ביום שלישי האחרון הגיעה הקבוצה האדומה לבית הדין של האיגוד לדיון בערעור על העונש שהוטל עליהם.

העונש שהוטל היה בעקבות קריאתם של האוהדים באדום להתאבדותו של שמעון מזרחי. ערעור האדומים לא התקבל, אך העונש שניתן היה קל יחסית. בית הדין של האיגוד נימק את פסיקתו כשכתב: "בעבר לא הרשיעו על אמירות ומעשים אלה ועל כן בשינוי מדיניות צריך להודיע ולהזהיר כדי שהמערערת תנסה להסביר לאוהדיה את משמעות הדבר והתוצאות הנובעות מכך". בפסק הדין נכתב כי "אנשים טובים מנהלים את הקבוצה ועשו שם מעשה גדול של בניית עמותת אוהדים התומכת בקבוצה".

חבל שאוהדי האדומים לא לומדים לקח והורסים לקבוצתם האהובה.

בנוסף לכתובות שריססו, שברו אוהדי האדומים במשחק אמש את הכיסאות שביציע שלהם. הסיבה לכך היא שכיסאות אלה אינם מתאימים לצורך עמידה עליהם או לקפוץ עליהם.

אוהדי האדומים עמדו על הכיסאות כשעודדו את הקבוצה ואלה נשברו בזה אחר זה. מהפועל אילת נמסר כי יו"ר האדומים, רמי כהן, ניגש אל ראשי הקבוצה האילתית ואמר כי המועדון האדום ישלם על הנזק שנגרם לכיסאות.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il