הפוליטיקאים עם מכבי

רגע לפני גמר היורוליג, נבחרי הציבור מאחלים הצלחה למכבי. לימור לבנת: האוהדים הנפלאים הם המנצחים הגדולים. רובי ריבלין: מאחוריכם.

נרי וייס , י"ח באייר תשע"ד

ריבלין. בלאט, מאחוריך
ריבלין. בלאט, מאחוריך
חזקי עזרא

בזמן שמדינה שלמה משלימה את ההכנות האחרונות שלה לקראת משחק הגמר הגדול הערב, גם נבחרי הציבור נערכים.

משחק הגמר של היורוליג יפגיש בין מכבי אלקטרה תל אביב לבין ריאל מדריד בסופו תהיה אלופת אירופה חדשה.

גם חברי הכנסת ונבחרי הציבור נערכים למשחק הגדול הערב. שרת התרבות והספורט, לימור לבנת כתבה בעמוד הפייסבוק שלה כי "לפני זמן קצר שוחחתי עם שמעון מזרחי, היו״ר של מכבי תל אביב בכדורסל, ואיחלתי לקבוצתו הצלחה רבה בגמר היורוליג הערב מול ריאל מדריד. אני מאחלת לאלפי הישראלים שצבעו את מילאנו בצהוב לשוב ארצה עם הגביע האירופי כי מגיע להם".

לבנת הוסיפה וכתבה כי "בלי קשר למה שיראה לוח התוצאות בסיום המשחק. אני חושבת שהאוהדים הנפלאים של מכבי הם המנצחים האמיתיים של הפיינל פור".

גם ח''כ ראובן ריבלין, שבימים אלו רץ לנשיאות המדינה, כתב בעמוד האישי שלו: "נרצה או לא - גם עבורנו הירושלמים, אוהדי בית"ר או הפועל, מכבי ת"א באירופה מייצגת מדינה שלמה". לדברי ריבלין "ההתרגשות והציפייה שאוחזים בנו לקראת גמר הפיינל-פור הערב במילאנו, מעידים כאלף עדים, שמכבי ת"א היא מקור גאווה לכולנו". 

ריבלין סיים ואמר "דייויד בלאט, כולנו כאן מאחוריך הערב!".

מי תהיה האלופה החדשה? מכבי הפעם השישית בתולדותיה, או אולי ריאל מדריד אחרי 19 שנים ללא תואר ומעידות רבות ברגעי האמת? התשובה ב-22:30. 


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il