חגיגות היובל לסניף בני עקיבא עכו

סניף בני עקיבא עכו חוגג 85 שנה לתנועה, אבל גם עורך אירוע גדול לכבוד 50 השנה להיווסדו של הסניף. ההכנות בעיצומם, הולך להיות מרגש.

יעל רון , כ"א באייר תשע"ד

בני עקיבא
בני עקיבא
חזקי עזרא

סניף בני עקיבא עכו חוגג יובל שנים. באירוע מרגש שיערך בחודש הבא יגיעו בוגרים, מדריכים, קומונריות לשעבר, חניכים והורים. כולם יזכרו ברגעים בלתי נשכחים מתולדות הסניף, יאכלו סעודה משותפת וייהנו ממופע אותו מעלים חברי הסניף.

"בחודש הבא נתכנס לאירוע ייחודי, לכבוד חמישים השנה להיווסדו של הסניף. נהנה מזמן חופשי של דיבורים, לאחר מכן נמשיך לארוחת ערב משותפת, מלווה בברכות ואז למופע המרכזי של הערב שיכלול סרט מרגש על תולדות הסניף, קטעי קישור ומופע מרגש ומצחיק בשילוב סיפורים מהעבר וההווה של הסניף", מספרת הקומונרית, שילת בלום.

"את הרעיונות למהלך האירוע אנחנו מגבשים בצוותים בשילוב בני נוער מהסניף, בוגרים בהווה ובוגרים מהעבר שמתגוררים בעכו, דוגמת ראש המועצה הדתית לשעבר, רובי לוזון שעוזר לנו המון, חבר המועצה רפי לוזן, שולי תורג'מן שהייתה קומונרית מיתולוגית של הסניף ועוד רבים אחרים. בוגרי הסניף מתלהבים מהעניין ואנחנו עובדים במרץ על מנת ליצור קשר עם כל אחד ואחד מהם".

בלום מוסיפה לספר מעט על הסניף, "היום אנחנו מונים כ-150 חניכים. הסניף שלנו מאוד משפחתי, חם ואוהב. יש אווירה טובה, כיפית מלווה בערכים ואכפתיות אחד לשני. אנחנו נפגשים מידי שבוע לפועלות עם המדריכים, שנותנים מעצמם המון. מידי חודש אנחנו נהנים מפעילות כיפית וערכית שקשורה לחודש זה, כדוגמת הפנינג חנוכה מטורף שהרמנו, מסע בעקבות תמונות על ארץ ישראל ברחבי עכו, שוק פורים מטורף, התנדבויות, טיולים סניפיים ועוד".