ראש עיריית אשדוד הצטרף לקרן יחד

ראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסרי יצא בקריאה לתושבי עירו להצטרף לקרן יחד ולחזק את חוסנה של העיר.

ניר הר זהב , א' בסיון תשע"ד

ראש העיר אשדוד והרב הורוביץ
ראש העיר אשדוד והרב הורוביץ
יח''צ
ראש העיר אשדוד ד"ר יחיאל לסרי הזמין ללשכתו את יו"ר קרן יחד הרב הלל הורוביץ לפגישה שבמהלכה חתם על טופס הצטרפות לקרן יחד, ויצא בקריאה לתושבי אשדוד להצטרף לקרן החסד והערבות ההדדית.

בעת הצטרפותו אמר ראש העיר לסרי, כי מדובר ברעיון פנטסטי המבטא את ערכי הערבות ההדדית והרעות בין תושבים בכל רחבי מדינת ישראל, "הקרן מחברת את השפלה ליהודה ושומרן", ציין.

לסרי, שבעברו עבד כרופא בבית החולים קפלן ברחובות מכיר מקרוב את האתגרים העומדים לפתחם של משפחות בשעות אבל ואת תהליך השיקום הכרוך באי ודאות כלכלית המעיבה על יכולת השיקום של היתומים.

בסביבת ראש העיר ציינו כי הוא הצטרף לקרן למטרה החברתית בלבד היות וילדיו כולם כבר נשואים. "ראש העיר התלהב מההזדמנות לשקם משפחה חלילה בעת אסון באמצעות תרומה זעירה של עשרה שקלים על ידי אלפי משפחות. זו הרעות היהודית האמיתית", ספרו מקורביו.  

גורמים בקרן יחד מסרו לאור הצטרפות ראש עיריית אשדוד, כי מדובר בעוד אישיות ציבורית המצטרפת לעשרות רבנים, אנשי ציבור ותושבים שבחרו להיות חלק מקרן החסד וערבות ההדדית.

הקרן אשר מנתה לאחרונה 7,500 משפחות ממשיכה לצבור תאוצה ולגדול בקצב מהיר מן הצפוי. "אנשים מבינים שבאמצעות תרומה שוות ערך לפחית שתיה ביכולתם למנוע התדרדרות משפחות ולהבטיח את עתיד היתומים בשעת משבר של פטירת אחד ההורים חלילה" ציין גורם בקרן.

בקרן מבקשים להדגיש כי הצטרפות משפחות נוספות אל היוזמה תסייע בהעברת מענק כספי גדול יותר ליתומים, במקרה הצורך. "כל מצטרף חדש לקרן, בשלב זה, מגדיל למעשה את כמות התמיכה שאנחנו נהיה מסוגלים להעביר ליתומים בעת הצורך''.

להצטרפות לקרן יחד