חניכים רקדו 'פלאשמוב' ברחובות ירושלים

חניכים ובוגרים בסניף עזרא אפרת גייסו כספים לעמותת 'עת לעשות' כשרקדו ברחובות ירושלים והסתובבו עם תחפושות ענק.

יעל רון , י"א בסיון תשע"ד

רוקדים ברחובות
רוקדים ברחובות
תנועת עזרא

סניף עזרא אפרת מצא דרך מעניינת לגייס כספים לקייטנת הקיץ של עמותת 'עת לעשות', הם הכינו ריקוד מרובה משתתפים לשיר של להקת אתניקס, 'כי החיים כל כך יפים' והופיעו בו ברחובות ירושלים, בנוסף הקימו דוכני אוכל וצמר גפן מתוק, הסתובבו עם תחפושות ענק ומשכו את הקהל שהתלהב מהריקוד וביקש לראות אותו שוב ושוב.

"חיפשנו דרך לגייס כסף למחנה קיץ של עמותת 'עת לעשות', הפועלת למען ילדים בעלי צרכים מיוחדים. עלה הרעיון לסוע לירושלים ולנסות להשיג שם כספים אבל רצינו לעשות את זה בדרך מקורית, לשכלל את זה, לכן החלטנו לעשות ריקוד 'פלאשמוב', ריקוד מרובה משתתפים באמצע הרחוב", מסבירה שרה, הרכזת של הסניף.

"לצד הריקוד הקמנו דוכני התרמה של העמותה, מכונת צמר גפן ותחפושות ענק שימשכו את הציבור. שבעים חג"סניקים וחניכים השתתפו ביום הזה, הסתובבנו בכל מיני מקומות בעיר, זזנו ממקום למקום והחניכים רקדו את הריקוד כמה וכמה פעמים במוקדים שונים בעיר, קיבלנו תגובות טובות, אנשים ממש התרשמו מהריקוד".

מה זה דרש מבחינה לוגיסטית?  

"ההתראה לגיוס הכספים היתה קצרה ולכן ההתארגנות היתה מהירה, מישהו אחד לימד קבוצה של 25 חבר'ה את הריקוד והם לימדו את כל השאר. כל אחד קיבל אחריות לאותו היום, היו שהשיגו את המכונות, חלק את התחפושות וחלק לריקוד. הצלחנו לגייס כספים, הגענו ליעדים אבל כמובן שנשמח לעוד תרומות לעמותה שעושה חסד".