נתניהו שוחח עם משפחות הנעדרים

נתניהו כינס (שישי) הערכת מצב ביטחונית בלשכת ראש הממשלה בקריה בתל אביב. "נעשה כל מאמץ, תהיו חזקים", אמר נתניהו למשפחות.

חזקי ברוך , ט"ו בסיון תשע"ד

העם חזק. נתניהו
העם חזק. נתניהו
פלאש 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו כינס (שישי) הערכת מצב ביטחונית בלשכת ראש הממשלה בקריה בתל אביב בהשתתפות שר הביטחון, השר לביטחון הפנים, הרמטכ״ל והשב״כ.

קודם לכן קיים ראש הממשלה בנימין נתניהו התייעצות ביטחונית בלשכת ראש הממשלה בירושלים בהשתתפות שר הביטחון והשר לבטחון פנים, "ישראל רואה ברשות הפלסטינית אחראית לשלומם של הנעדרים", נמסר מלשכת נתניהו.

במקביל דווח כי ראש הממשלה שוחח עם שלוש משפחות הנעדרים והבטיח להן כי ישראל עושה את כל המאמצים כדי להשיב את יקיריהן הביתה בריאים ושלמים.

בשולי הדברים נציין כי ראש השב"כ הנוכחי יורם כהן נחשב לאיש ביטחון ממולח ובין השאר היה אחראי על איתור מקום הימצאם של חוטפי החייל נחשון וקסמן הי"ד, בתחילת שנות ה-90.

נזכיר כי כוחות גדולים של צה"ל, המשטרה ושירות הביטחון הכללי סורקים באזור חברון בחיפוש אחר 3 הנערים הנעדרים מאמש. השלושה נצפו בשעה 22:00 בלילה בטרמפיאדה של אלון שבות, וככל הנראה המתינו להסעה בכיוון ירושלים. 

עקבותיהם אבדו מאז ויש חשש כבד שנחטפו. שום ארגון לא קיבל עליו אחריות לחטיפה. שניים מהנעדרים הם תלמידי ישיבה בכפר עציון. באזור הכפר דורא נמצאה מכונית שרופה כליל ונבדק חשד שיש לה קשר קשר להיעדרותם של הנערים.