בנות קרית ארבע למען חולות סרטן

במבצע מרגש הגיעו 55 נערות ובנות לאולפנה לבנות בקרית ארבע כדי לתרום את שיערן למען נשים, נערות וילדות חולות סרטן.

אורנית עצר , י"ט בסיון תשע"ד

תורמות שיער
תורמות שיער
יח"צ

במבצע מרגש, מלא אהבה ויוצא דופן הגיעו השבוע 55 נערות ובנות לאולפנה לבנות בקריית ארבע כדי לתרום את שיערן למען נשים, נערות וילדות חולות סרטן.

האירוע נערך ביוזמת בנות שכבת ט' באולפנה שגם ארגנו הפנינג ענק לילדי האזור ואיסוף מוצרים למשפחות נזקקות. מהשיער שנתרם יכינו ב"זכרון מנחם" פאות לנשים חולות סרטן.

"זכרון מנחם" הודו לבנות קריית ארבע המדהימות על שהתגייסו והגיעו בהמוניהן לתרום מגופן למען חולות הסרטן. תודה מיוחדת לספרית המוכשרת טליה בראלי מהיישוב מעון שסיפרה לבדה במשך שעות ארוכות את עשרות הבנות.

יו"ר עמותת “זכרון מנחם”, חיים ארנטל אמר כי "האפשרות להעניק חינם, לצעירות ולנשים המתמודדות עם מחלת הסרטן, פאות איכותיות משיער טבעי ויפה, הינה תרומה בעלת ערך רב – היא מועילה באופן ישיר ואמיתי ומרגשת את כולנו – תורמים ונתרמים כאחד".

מאות ילדות, נערות ונשים צעירות מתמודדות כל שנה עם מחלת הסרטן. מדי יום הן נלחמות על חייהן ועוברות טיפולים קשים מנשוא. הקרחת, תופעת לוואי של הטיפולים וסימן ההיכר של המחלה היא אחד מהקשיים העמוקים ביותר. כשהן קירחות, מרגישות הנשים חשופות ופגיעות. הפאה מחזקת את בטחונן העצמי של הנשים ועוזרת להן להתמודד עם המחלה.

מעל לעשור פועלת עמותת 'זכרון מנחם' לאיסוף ועידוד תרומות שיער ליצירת פאות לבנות ונערות שחלו בסרטן ואיבדו את שיערן.