קשיש התלונן: נהג בית הנשיא תקף אותי

קשיש מהרצליה אושפז בבית חולים עם שבר בירך וחבלות בפניו לאחר שלטענתו, נהג מנכ"לית בית הנשיא תקף אותו.

ישי קרוב , כ"א בסיון תשע"ד

בית הנשיא
בית הנשיא
צילום: פלאש 90

קשיש כבן 88 מהרצליה התלונן כי הנהג של מנכ"לית בית הנשיא תקף אותו וגרם לפציעתו. הקשיש שפונה לבית החולים 'מאיר' בכפר סבא סובל משבר בירך ומחבלה בפניו. 

נכדו של הקשיש שהגיש את התלונה במשטרה הסביר, "סבי העיר לו שחנה על המדרכה ואז הנהג תקף אותו"

מנגד, בחקירתו במשטרה הסביר הנהג, בשנות ה-50 לחייו. כי הותקף על ידי הקשיש ונאלץ להתגונן.  בסיום החקירה הוא שוחרר בתנאים מגבילים, בהם אי יצירת קשר עם המתלונן וערבויות כספיות.

גם בפייסבוק עוררה הפרשה עניין רב וזכתה לתגובות סוערות מצד גולשים שתקפו את בית הנשיא. כך כתבה נכדתו של הקשיש: "תכירו את סבא שלי, פלמחנ"יק גאה, איש רודף כבוד וצדק, ככה הוא נראה עכשיו, בבית חולים מאיר, חבול ושבור, מזל שרוחו חזקה ושיש לו סביבו משפחה מדהימה.  אני בהריון מתקדם, לצערי אני לא שם איתו, סבתא שלי, שלא מפסיקה לבכות ועוד בני משפחה שם, לא זזים ממיטתו. אני בהלם מוחלט. זה הפוסט של בת דודתי שנמצאת לצידו-

שלום לך הנשיא פרס! זה סבא שלי הוא כמעט בן 90 צעיר ממך מעט. היום בבוקר כשיצא לקחת את העיתון מפתח ביתו הוא נתקל בנהג של מנהלת הלשכה שלך והעיר לו שהרכב שלו חוסם את המדרכה ולא מאפשר לאמהות עם עגלות לעבור. הנהג לא אהב את ההערה וזו התוצאה, אגרוף בפנים ודחיפה על הכביש הותירה את סבא שלי עם צוואר ירך שבור. אבל אל תדאג לו כבוד הנשיא סבא שלי הוא לוחם אמיתי, פלמחניק גאה. תראה אותו. — at בית חולים מאיר - כפר סבא".

מבית הנשיא נמסר בתגובה: "מדובר באירוע חריג ביותר, שבמסגרתו שני המעורבים נפצעו ונזקקו לטיפול רפואי בבית החולים, וכן הוגשו תלונות הדדיות במשטרה. מיד עם שחרורם מבית החולים תתבצע חקירה מקיפה של האירוע בתיאום מלא עם רשויות החוק".