"זועבי סייענית של חמאס"

סגן שר הביטחון תקף את זועבי על דבריה כי חוטפי שלושת הנערים אינם טרוריסטים. ח"כ ג'מאל זחאלקה הגיב וכינה את דנון גזען וכוחני.

חזקי ברוך , כ"ג בסיון תשע"ד

צפי לאחרי החג. דנון
צפי לאחרי החג. דנון
פלאש 90

 סגן שר הביטחון דני דנון וחבר הכנסת ג'מאל זחאלקה התעמתו הערב בתכנית "המטה" בערוץ 10 על רקע פיגוע החטיפה ודבריה הבוטים של חברת הכנסת הערבייה חנין זועבי.

דנון האשים את זחאלקה כי גם הוא שותף לדבריה של זועבי שחוטפי שלושת הנערים אינם טרוריסטים.

"אנחנו לא מאמצים את הטרמינולוגיה של נתניהו. זהו מאבק לשחרור לאומי, זה בהחלט לא טרור. הטרור האמיתי הוא מה שעושה ממשלת ישראל", אמר זחאלקה. כשסגן שר הביטחון דנון שאל אותו האם הוא מגנה את חטיפתם של גיל-עד שער, נפתלי פרנקל ואיל יפרח, השיב זחאלקה כי הוא לא בטוח שהם אכן נחטפו.

"אני לא יודע אם הייתה חטיפה, הם נעדרים. אני אומר לך - נתניהו מעדיף שימותו מאשר שיהיו חטופים חיים", הפנה חבר הכנסת מבל"ד האשמה כלפי ראש הממשלה. זחאלקה הוסיף ואמר כי הוא רוצה ששלושת הנערים ישובו הביתה בשלום אבל לא לבתיהם בשטחים הכבושים, כלשונו.

דנון מנגד תקף אותו ואמר כי הוא מדבר כמו חבר הכנסת לשעבר עזמי בשארה שהורשע בעבירות ביטחוניות. "זו בושה וחרפה וחוצפה, במקום לגנות אתם באים עם תירוצים", אמר דנון לזחאלקה שלא נשאר חייב והתפרץ לעברו. "השפה שלך היא גזענית וכוחנית. קח את הדמוקרטיה שלך ותסתלק מפה. תן לי את האדמות שלי וקח את הדמוקרטיה שלך", הוא צעק על דנון.