אחיינה של ח"כ זועבי: "את בוגדת, עופי מפה"

מוחמד זועבי, קרוב משפחתה של חברת הכנסת, פרסם סרטון חדש ברשת, בו הוא ממשיך לתקוף את דודתו. "את יותר ממוזמנת לעוף מכאן".

אורלי הררי , ה' בתמוז תשע"ד

מעל הדוכן. זועבי
מעל הדוכן. זועבי
פלאש 90

מוחמד זועבי בן ה-16 ממשיך לצאת נגד קרובת משפחתו ח"כ חנין זועבי. בסרטון חדש שהעלה הלילה (חמישי) לרשת האינטרנט מכנה הנער את דודתו חברת הכנסת "בוגדת מסריחה", וקורא לה "לעוף לעזאזל מהכנסת".

"כמו שאתם יודעים, יש לנו בפרלמנט הישראלי תומכת בטרור", אומר מוחמד זועבי בסרטון, שבו הוא מדבר בעברית, בערבית ובאנגלית. "היא אמרה עליי שאני ילד טיפש עם זהות משובשת, שמרגיש תמיד שהוא צריך להתנצל בפני אדוניו החזקים. מה שיש לי להגיד לה זה שהיא בוגדת שיושבת בתוך הפרלמנט שלנו ומתנהגת באנטישמיות".

בסרטון פנה זועבי באופן ישיר לקרובת משפחתו, ואמר לה כי היא מנצלת את הדמוקרטיה הישראלית: "אם את לא רואה עצמך כישראלית אין לך זכות להיות בפרלמנט הישראלי. אם את לא ישראלית ואת לא מייצגת אותנו הישראלים, את יותר ממוזמנת לעוף מכאן. אנחנו פשוט לא צריכים בוגדים בפרלמנט שלנו".

בסרטון הראשון שהעלה לרשת האינטרנט, לאחר חטיפת שלושת הנערים, פנה זועבי לראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר "לביבי ולכל הממשלה שלו אני אומר - תתעוררו ותפסיקו לשתף פעולה עם מחבלים וטרוריסטים. הרשות הפלסטינית מהטרוריסטים הכי גדולים.

''שלשום הנערים האלו נחטפו ומחר זה יכול להיות אני, אתה או כל ישראלי אחר - ערבי או יהודי. אני ישראלי ואשאר ישראלי. ישראל תישאר מדינה יהודית ודמוקרטית. עם ישראל חי", כך זועבי הצעיר.

בעקבות התבטאויותיו החריגות של הנער הערבי-ישראלי הוא קיבל תגובות נזעמות ברשת, שכללו איומים על חייו.

הסרטון הראשון של מוחמד זועבי: