ליברמן: צה"ל - הכי הומאני בעולם

שר החוץ סייר במועצת חוף אשקלון עם עמיתתו מרואנדה. ביקרו בחמ"ל המועצה, צפו בסוללת כיפת ברזל, פגשו חיילים וביקרו בבית שנפגע מרקטה

עדו בן פורת , כ"ב בתמוז תשע"ד

פגיעת רקטה
פגיעת רקטה
פלאש 90

שר החוץ, אביגדור ליברמן, סייר היום (א') עם שרת החוץ של רואנדה, לואיז מושיקיוואבו, במועצה האזורית חוף אשקלון. רואנדה משמשת כנשיאה התורנית של מועצת הביטחון של האו"ם.

השר ליברמן והשרה מושיקיוואבו ביקרו בחמ"ל המועצה, צפו בסוללת כיפת ברזל הפועלת בשטח, פגשו חיילים בקיבוץ זיקים וביקרו בבית שנפגע לפני כמה ימים בנתיב העשרה.

השר ליברמן אמר במהלך הסיור כי "לביקורה של השרה מושיקיוואבו יש חשיבות גדולה, מעבר לרגיל, בשל היותה של רואנדה נשיאת מועבי"ט. יש חשיבות גדולה לכך שהיא יכולה לראות במו עיניה את המתרחש כאן. אנו כמשרד החוץ עוסקים בייצור אשראי מדיני גדול ככל האפשר על מנת שצה"ל יוכל להשלים את המשימה. אני מודה לשרה מושיקוואבו שבאה לכאן בזמן כזה בכדי להבין עד כמה גדול האתגר שעימו אנו ישראל מתמודדת״.

השר ליברמן הוסיף כי ״מעבר לביקור המדיני עם השרה מושיקוואבו, באנו לתמוך בחיילי צה"ל, שהוא הצבא הכי הומאני והכי אמיץ בעולם. חיילי צה"ל עושים הכל ועל הצד הטוב ביותר על מנת להגן על מדינת ישראל ובאותו זמן לשמור על הערכים ההומאניים.

"אנו מחוייבים לעשות הכל על מנת לחזק את חיילינו ולתת להם את התנאים הכי טובים להשלמת המשימה שהוטלה עליהם", הדגיש שר החוץ.