"להתרענן לצורך המשך העבודה"

ביוזמת 'חבר המועצות הדתיות' זכו מאות ילדים ובני נוער מהדרום ליום כיף בירושלים. סגן השר לשירותי דת הגיע לתמוך.

ידידיה בן אור , כ"ד בתמוז תשע"ד

רב המושב גבעולים ונכדתו
רב המושב גבעולים ונכדתו
יח"צ

יו"ר המועצה הדתית בירושלים יהושע ישי פנה בשבוע שעבר ליו"ר חבר המועצות הדתיות שלמה תנעמי וביקש ממנו ליזום יחד איתו פרויקט לאירוח כל עובדי המועצות הדתיות ומשפחותיהם העובדים בדרום.

בעקבות שיתוף הפעולה, ביקרו השבוע בני המשפחות שהגיעו בשבעה אוטובוסים משדרות, אשדוד, שדות נגב, מרחבים, בני משעון ומקומות נוספים ליום כיף בקיפצובה וגן החיות התנכ"י בירושלים.

לדברי תנעמי "עובדי שירותי הדת ממשיכים לעבוד ללא הרף עבור תושבי מדינת ישראל וחיילי צה"ל, כאשר בני משפחותיהם כבר יצאו לחופש ונאלצים להישאר כל היום בבית בשל האזעקות וירי הטילים הבלתי פוסק".

אחת הילדות 8 הילה חדד סיפרה בגן החיות התנכ"י כי היא מפחדת לצאת לשחק בדרום. אמא של הילה סיפרה כי מדובר בהצלה של ממש. "תראה את הילדים הקטנים שלנו פה. הם היו כלואים בבית 24 7. אנחנו צריכים לחשב כל תנועה שלנו. כל הליכה לשירותים ומקלחת".

לדברי יהושע ישי המטרה שלנו היא לאפשר לעובדי המועצות הדתיות להתרענן לצורך המשך העבודה. אי אפשר לעבוד בשקט כשהילדים בבית ולכן יזמנו את הפרויקט הזה".

סגן השר לשירותי דת אף הגיע לתמוך במשפחות עובדי המועצות הדתיות ואמר לילידם כי הוריהם פועלים בשליחות קודש על מנת שעם ישראל יוכל להמשיך לגדול ולנהל את שגרת חייו.