בגלל בניון: חלוץ מצרי לא ישתתף במשחק השלום

;מוחמד אבו טריקה, חלוץ העבר המצרי, הודיע כי לא ישתתף במשחק השלום אליו הוזמן ע"י האפיפיור פרנסיס. סוכנו: "טרוד בעניינים אישיים"

נרי וייס , כ"ב באב תשע"ד

בניון. הוא כן יהיה ברומא
בניון. הוא כן יהיה ברומא
צילום: פלאש 90

בעוד שבועיים יתקיים ברומא בירת איטליה, משחק ידידות בו יקחו חלק שחקנים רבים ומוכרים מכל העולם, בהווה ובעתיד. זינדין זידאן, ג'יאנלואיג'י בופון, חאבייר זאנטי, רוברטו באג'יו, אנדראה פירלו, יוטו נגאטומו, סמואל אטו ולאו מסי אלו רק חלק מהשחקנים שייטלו חלק במשחק הידידות שמכונה בשם - משחק השלום.

אל שלל הכוכבים יצטרף גם יוסי בניון קפטן מכבי חיפה בכדורגל, וישמש כנציג של ישראל במשחק.

השתתפותו של בניון במשחק השלום ככל הנראה תגרום לכמה שחקנים אחרים שהיו אמורים גם הם להשתתף במשחק, שלא להגיע. אחד מאותם השחקנים שיחמיץ את משחק הידידות הוא חלוץ העבר המצרי מוחמד אבו טריקה.

אם נכונים הדיווחים במצרים, כי הימצאותו של בניון היא הגורם לכך שאבו טריקה לא ישתתף במשחק הידידות, אזי לא תהיה זו הפעם הראשונה בה השחקן המצרי נוקט בעמדה ברורה ובוחר צד. לא פעם הביע אבו טריקה הזדהות במאבקם של הערבים, והגדיל לעשות כשעלה לשחק עם הכיתוב "מזדהה עם עזה" על חולצתו במשחקי אליפות אפריקה לאומות, כששיחק במדי הנבחרת הלאומית.

סוכנו של השחקן המצרי אמר כי השחקן ייעדר לא בגלל השתתפותו של שחקן ישראלי במשחק הידידות, אלא בשל "עניינים אישיים שחייב לטפל בהם בתקופה הקרובה".  


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il