רוני דניאל: לא זקוק לליטופים מ"הארץ"

הפרשן הצבאי של חדשות 2 על דבריו של איש "הארץ" גדעון לוי: "זה מקומם אותי עד הקצה".

בני משה , ה' באלול תשע"ד

רוני דניאל
רוני דניאל
צילום: פלאש 90
רוני דניאל, הפרשן הצבאי של חדשות ערוץ 2, התראיין הבוקר (ראשון) לרדיו גלי ישראל, תקף את דבריו של גדעון לוי בעיתון "הארץ" אשר השמיצו את פעולות צה"ל במבצע ''צוק איתן''. 

במהלך המבצע פרסם לוי טור שכותרתו "הרעים לטיס" שבו נכתב בין היתר כי טייסי חיל האוויר דומים לדמויות במשחקי מחשב שגורמות למותם של תושבי רצועת עזה. 

"זה מקומם אותי עד הקצה", אמר דניאל בהתייחס לטורו המדובר של גדעון לוי. "זה מקומם אותי עד הקצה, בעיקר כי זה לא נכון. מילא, אם חס וחלילה זה היה נכון, אבל זה לא נכון, ולהגיד את הדברים האלה זה בלתי ראוי לחלוטין ומקומם אותי, אבל יחד עם זה אני בעד שנחיה בחברה שבה יוכלו להגיד מה שרוצים, כל אחד".

בהמשך התייחס דניאל לביקורת שמופנית כלפיו אישית מעיתון "הארץ" ואמר "אני אומר תמיד את מה שאני באמת חושב ואת דרכי ואת השקפתי לעניינים ופחות מעניין אותי אם כותבים עלי דברים לא סימפטיים, אבל בסדר. אני גם לזה התרגלתי כבר. אני לא מצפה שעיתון הארץ 'ילטף אותי', זה נשמע לי קצת מוגזם.

"אני לא זקוק כל היום לא לליטופים ולא לחיבוקים כל הזמן, ממש לא. יש לי השקפת עולם, יש לי השקפה ביטחונית בעיקר, היא זו שמנחה אותי וגם אם לא יאהבו את מה שאני אומר זה בסדר", הוסיף רוני דניאל.