אינטל משיקה מעבד חדש

המעבד החדש של אינטל מספק תמהיל אופטימלי של ניידות וביצועים הודות לתכונותיו הייחודיות.

ניר הר זהב , י' באלול תשע"ד

אינטל
אינטל
צילום: פלאש 90

אינטל השיקה היום בתערוכת IFA - היריד המסחרי העולמי למוצרי צריכה אלקטרוניים וביתיים - את מעבד Intel Core M החדש.
מעבדים אלה יניעו בקרוב מחשבי 2 ב-1 ממגוון יצרנים, לרבות אייסר, אסוס, דל, HP, לנובו וטושיבה.

המעבד החדש של אינטל מספק תמהיל אופטימלי של ניידות וביצועים הודות לתכונותיו הייחודיות. גודלו מאפשר לו להיות משולב בהתקני לוח (טאבלטים) דקיקים, הפועלים ללא מאוורר, והטכנולוגיה שלו מבטיחה רמת ביצועים של מעבדי Intel Core ולהאריך פי שניים את חיי הסוללה בהשוואה למערכת בת ארבע שנים.

"יצאנו למשימה רבת שנים למלא את הדרישות של משתמשי הקצה ולחולל מהפך במחשוב הנייד. השקת ה-Core M היא אבן דרך משמעותית במסע הזה", אמר קירק סקאוגן, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של עסקי המחשוב האישי באינטל. "Core M הוא הראשון במשפחת מוצרים שנועדה להתקני 2 ב-1 ומגשימה את ההבטחה למחשבים נישאים הדקים בעולם ולמחשבי לוח בעלי הביצועים הטובים בעולם במכשיר אחד".

בחברה מציינים כי מעבד Intel Core M קטן ב-50 אחוזים ועם 4.5 וואט, העוצמה התרמית שלו נמוכה ב-60 אחוז בהשוואה לדור הקודם. עובדה זו מאפשרת ליצרני ציוד מקוריים לתכנן מערכות אלגנטיות ללא מאוורר שעוביין פחות מ-9 מ"מ, דקות יותר מסוללת AAA ומהמחשבים הנישאים הדקים ביותר שיש כיום בשוק. יותר מעשרים מוצרים המבוססים על מעבד Core M כבר נמצאים בייצור. המערכות הראשונות המבוססות על מעבדים אלה צפויות להגיע למדפים לקראת חגי סוף השנה.


הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il