האם בירושלים מיהרו עם ההיכל החדש?

האולם עוד לא מוכן מספיק בשביל לארח משחקים, גם השופטים מתלוננים, והחוסר בחניות מורגש מאוד. רשמים ראשונים מהיכל הפיס החדש שבבירה.

נרי וייס , כ' באלול תשע"ד

הארנה. 400 מיליון שקלים
הארנה. 400 מיליון שקלים
צילום: פלאש 90

בעוד מעט זמן תחל ההתמודדות המרתקת בין הפועל מגדל ירושלים לבין הפועל יונט חולון, במסגרת רבע גמר גביע ווינר בכדורסל, וכבר אפשר ללמוד מעט על ההיכל החדש.

כאמור, משחקי רבע גמר גביע ווינר שיתקיימו הערב, ישוחקו בין השאר בהיכל הפיס "ארנה" החדש של ירושלים. היכל הפיס החדש נחשב לדבר הבא באירופה כולה בכל הקשור לאיבזור ומתחם מתקדם. ועדיין, נראה על פניו שההיכל עדיין לא מוכן מספיק בכדי לארח משחקים.

נתחיל מכך שהמושבים בהיכל החדש מרוחקים מאוד מהפרקט, וכך נוצר מצב של חוסר קירבה מצד השחקנים והאוהדים, זאת בשונה לגמרי מהאולם הקודם במלחה.

על המרחק הרב שבין הפרקט ליציעים התלוננו גם השופטים, כשראו את המצב. יש לציין שדבר זה ישתנה בהמשך כשיורכבו המושבים הקבועים על חשבונם של אלו הזמניים.

זאת ועוד, הפרקט עצמו עוד לא בנוי בשלמותו, הבמה שנבנתה לצורך הופעות באולם החדש לא פורקה, זאת מאחר שביום רביעי הקרוב צפויה הופעה נוספת בהיכל החדש.

גם אנשי התקשורת שנוכחים במקום מתלוננים על התנאים הבלתי אפשריים שמוצבים בפניהם - יציע העיתונאים לא מותאם לסיקור המשחקים, אין רשת אלחוטית בהיכל החדש ומספר אפשרויות החשמל מועט ביותר.

נראה כי בירושלים מיהרו לקיים את משחקי גביע ווינר בהיכל החדש כשהוא אינו מתאים עדיין לאירוח משחקים אלו. ולחשוב שאם לא היה פורץ מבצע "צוק איתן", היכל הפיס החדש היה מארח כבר לפני עשרה ימים את משחק הראווה של המועדון האדום מול כוכבי ה-NBA.  

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il