''פיגוע סנפלינג''

עשרות פעילי ימין הפגינו באתר הבנייה בפתח תקווה בו נהרג נתנאל עראמי. "שני החבלים נחתכו באותו מקום, הרוצח מסתובב חופשי".

יוני קמפינסקי , כ"ז באלול תשע"ד

ד"ר מיכאל בן ארי
ד"ר מיכאל בן ארי
הלל מאיר

עשרות פעילי ימין הפגינו הערב (שני) באתר הבנייה בפתח תקווה, בו נהרג נתנאל עראמי בן ה-26 במהלך ביצוע עבודת סנפלינג.

המפגינים טענו כי המשטרה נמנעת מלהכריז על מותו של עראמי כפיגוע לאומני. נדגיש כי גם בני משפחת עראמי משוכנעים ללא צל של ספק כי אחד העובדים הערבים חתך בכוונה את הכבל שהחזיק את נתנאל בסנפלינג.

אחד המפגינים נעצר על ידי משטרת פתח תקווה, לאחר שבמקום "נצפתה הסתה והשחתת פני מקרקעין תוך כתיבת כתובות נאצה'', לשון המשטרה.

"אנחנו פה כי דמי אחינו נתנאל זועקים מהאדמה", אמר ד"ר מיכאל בן ארי, איש "עוצמה לישראל". ''לא יכול להיות שהרוצח מסתובב חופשי. אין לנו שום שאלה שמדובר כאן ברצח בכוונה תחילה - יש פה את החבר שראה את שני החבלים חתוכים באותו המקום''.

בן ארי טען כי המשטרה מסתירה את הפשיעה הלאומנית מהציבור. "הדבר הזה היה צריך לזעזע את ראש הממשלה, נשיא המדינה והמפכ''ל. אנחנו כאן כדי לומר 'לא יכולים יותר לשתוק', אם נשתוק יבואו עוד אחרים חס ושלום. דם יהודי אינו הפקר".

אלמנתו של נתנאל, מוריה (24), נמצאת בהיריון ויש לה שני ילדים קטנים – איתן ואביה. אתמול היא סיפרה ל"ידיעות אחרונות", כי "נתנאל היה מומחה בסנפלינג, ידע שיש ילדים שמחכים בבית – ולכן הבטיחות הייתה אצלו לפני הכול. לבעלי לא היו סכסוכים, ואני מרגישה בעצמות שהגורל שלו היה בכך שהוא היה שם בבניין", הוסיפה.

למוריה ברור שלא מדובר בתאונת עבודה אלא בפגיעה מכוונת מצד הפועלים הערבים שעבדו באתר, "בעלי היה אדם דתי , אבל לעבודה הלך תמיד בלי כיפה על הראש כי חשש מהפועלים הפלסטינים המועסקים באתרי הבנייה".