התיכון הדתי לבנים בהרצליה עבר למבנה קבע

התיכון הדתי הראשון לבנים בהרצליה, תיכון "לחיים" עבר למבנה קבע לאחר ארבע שנים של ציפייה. בשלישי נערך טקס חנוכת בית הספר.

יעל רון , ז' בתשרי תשע"ה

קביעת מזוזה בתיכון "לחיים"
קביעת מזוזה בתיכון "לחיים"
ג'קי רבינוביץ

לאחר ארבע שנים של ציפייה, עבר התיכון הדתי הראשון לבנים בהרצליה, תיכון "לחיים" למבנה קבע. עד כה, שכן התיכון בתוך מבנה בית הספר בעיר, כעת כשעברו למבנה גדול ומרווח יותר, יוכל בית הספר לגדול, לצמוח ולהוות בית לציבור הדתי בעיר.

ביום שלישי נערך טקס חנוכת בית הספר בהשתתפות ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, סגניתו והממונה על החינוך בעיר איה פרישקולניק וסגן ראש העיר צבי וייס. גם מפ"א על יסודי בחמ"ד מר רם זהבי והגברת שוש נגר מחמ"ד מחוז תל אביב נכחו באירוע אליו הגיעו עשרות תושבים.  

"הטקס נפתח בקביעת מזוזה לביתנו החדש על ידי ראש העיר", מספר אריאל בן ברוך, מנהל התיכון. "לאחר מכן נשאו דברים מכובדים, כאשר במהלך הטקס עלו תלמידי בית הספר לשיר שיר שנכתב והולחן על ידי אחת המורות בבית הספר. את הערב חתם האומן עפר חתוכה, שהנחה ערב התעוררות כיאה לעשרת ימי תשובה. הערב היה מרומם מאוד והיווה יריית פתיחה לשנה מוצלחת של עשייה וצמיחה".

בן ברוך מוסיף ואומר, "תמצית החזון של תיכון 'לחיים' זה להכין את תלמידינו למעגלי החיים. את משימת הקדושה הזו מוביל צוות מיוחד במינו שבכל מאודו, נפשו ולבבו פועל למען התלמידים. צוות שהגיע בעמל רב אל הנחלה, אך ידע שלא עת מנוחה היא לו. יהי רצון שנזכה לעמוד במשימה ובשליחות הזו, שה' ינחנו באורח מישור, מתוך קדושת הימים הנוראים והשמחים".