יש לכם בדיחה הקשורה למסע סוכות?

דף הפייסבוק: "עזראים עילאיים ומתנשאים" העלה תחרות ממים חדשה העוסקת במסע סוכות, מוזמנים לקחת חלק ולזכות בפרס.

יעל רון , י"ד בתשרי תשע"ה

'עזראי עילאיי ומתנשא'
'עזראי עילאיי ומתנשא'
אור רייכרט

לפני כמה שבועות סיפרנו לכם על דף הפייסבוק המצליח: 'עזראים עילאיים ומתנשאים' שנותן במה לחניכים, מדריכים ובוגרים לכתוב דברים הומוריסטיים על התנועה.

לפני שבועיים הכריזו מנהלי הדף על תחרות בין הגולשים העוסקת במסע סוכות, אז אם יש לכם כמה בדיחות על מסע סוכות, בטח תשמחו לקרוא את הידיעה ולשמוע קצת יותר פרטים על התחרות.  

"פתחנו בדף תחרות סוכות, ביקשנו מהגולשים לשלוח לנו ממים, שזוהי תמונה עם כיתוב מצחיק ושנון הקשור למסע סוכות", מסבירה סימה יצחקי, מנהלת בדף. "מסע סוכות מוליד הרבה בדיחות, במהלך המסע עצמו עושים הרבה שטויות, צחוקים ככה שזה נראה לנו מתאים. לבינתים, יש היענות גבוה לתחרות, נשלחו כמה ממים ואנחנו מחכים שישלחו עוד לפני שנכריז על הזוכה".

האם יש פרס?

"וודאי! הזוכה המאושר יקודם לדרגת מנהל ויצטרף לצוות המנהלים של הדף. הוא יוכל לפרסם בעצמו ממים וסטטוסים על התנועה, החניכים, המדריכים וההנהלה. זוהי אינה התחרות הראשונה שאנחנו מקיימים בדף, כבר עשינו תחרויות כאלו בעבר, כמו ממים על מרכזות. דרך אחת התחרויות אף אני הפכתי למנהלת. בימים אלו, אנחנו מחפשים עוד עזראי שנון שמכיר את התנועה מבפנים ויודע למצוא את הפן ההומוריסטי בכל דבר".