מנכ"ל ישראכרט ביקש לפרוש מתפקידו

דב קוטלר, מנכ"ל ישראכרט, ביקש לפרוש מתפקידו בתום שש שנים. יו"ר החברה הודה לו וציין כי הביא את החברה להישגים משמעותיים.

ערוץ 7 , ג' בחשון תשע"ה

אשראי
אשראי
יחצ

דב קוטלר, מנכ"ל ישראכרט, ביקש לפרוש מתפקידו בתום שש שנים.

מחברת ישראכרט נמסר כי במסגרת תפקידו כמנכ"ל ישראכרט הצעיד קוטלר את החברה בשנים 2009-2013 לצמיחה משמעותית בכל הפרמטרים, אשר באה לידי ביטוי בעלייה של 70% ברווח הנקי, מ-176 מיליון שקל ב-2008 ועד ל-299 מיליון שקל ב-2013.

במחצית הראשונה של 2014 גדל הרווח הנקי ב-9% והסתכם ב-162 מיליון שקל. עוד רשמה החברה בתקופת ניהולו של קוטלר עלייה של 43% במחזורי ההנפקה מ-77 מיליארד שקל לכ-111 מיליארד שקל.

בישראכרט ציינו כי הקפדה על רמת ההוצאות, למרות העלייה במחזורי הפעילות, הביאו להגדלת ההון העצמי של החברה. 

 קוטלר שישמש גם בוועד המנהל של עמותת "עיגול לטובה" ובאמצעות מבצעים משותפים עם ישראכרט, הגיעה העמותה ליותר 100 אלף לקוחות מעגלים ולתרומות של יותר מ-5.5 מיליון שקל בשנה לעמותות שונות בישראל.

קוטלר אמר היום כי, "בזכות עובדי ומנהלי ישראכרט הגיעה החברה לשיאים עסקיים בחמש השנים האחרונות. עבודת הצוות בחברה, שכללה גם תמיכה משמעותית של הדירקטוריון, סייעו לנו להצעיד את החברה למקום בו היא נמצאת היום. אני מודה לבנק הפועלים על האמון שנתן בי במשך תקופת כהונתי כמנכ"ל, וליושבת ראש החברה משך שנים ארוכות, אירית איזקסון, על תרומתה הרבה להצלחת החברה".

ציון קינן, מנכ"ל בנק הפועלים, ודני קולר, יו"ר ישראכרט, מסרו כי הם מודים לקוטלר על תרומתו הרבה לחברת ישראכרט ולקבוצת בנק הפועלים: "דב הוכיח עשייה מוצלחת שהביאה את החברה להישגים משמעותיים". קינן וקולר איחלו לקוטלר המשך עשייה מוצלחת גם בעתיד.