פעילי ימין: לא נשתוק

פעילי ימין מתכוונים לעלות מחר להר הבית בעקבות ההתנקשות ביהודה גליק הערב בירושלים. "לא ניתן לפיגועים לסרס את המאבק על הר הבית!".

אורלי הררי , ה' בחשון תשע"ה

יהודה גליק שובת רעב
יהודה גליק שובת רעב
צילום מסך

פעילי ימין מתכוונים לעלות מחר (חמישי) להר הבית ולקיים צעדה באזור, בעקבות ההתנקשות ביו"ר ליב"ה, יהודה גליק. גליק מנותח בבית החולים שערי צדק ומצבו קשה מאוד.

"לא נשתוק!! לא ניתן לפיגועים לסרס את המאבק על הר הבית! מחר נעלה להר הבית ברוב עם בשעה 12:00 ולאחר מכן בשעה 13:00 נצעד לעיריה במחאה על הפקרות היהודים בירושלים ובהר הבית!", נאמר בהודעות שהופצו הערב.

יהודה גליק, פעיל למען הר הבית, כבן 50 נורה הערב (רביעי) בכניסה למרכז מורשת בגין בירושלים. צוות של מד"א מעניק לפצוע טיפול רפואי ומצבו מוגדר קשה. הוא פונה לקבלת טיפול בבית החולים שערי צדק בבירה, שם הוא הורדם והונשם והועבר לחדר הניתוח.

דובר מחוז ירושלים אמר כי היורה רכב על אופנוע. כוחות משטרה גדולים הגיעו לזירה, ובאזור הוקמו מחסומים. "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 50 מוטל כשהוא בהכרה וסובל ממספר פצעי ירי בפלג גופו העליון", סיפר פאראמדיק מד"א אהרון אדלר שטיפל בפצוע. "הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותו במהירות לבית החולים כשמצבו קשה".