מועדונית לילדים לזכרו של אייל יפרח הי"ד

מגשימים מסניף ''עזרא'' באלעד מקימים מועדונית בשם 'אפיקים' לזכרו של אייל יפרח הי"ד, בוגר הסניף.

יעל רון , י"ב בחשון תשע"ה

אייל יפרח
אייל יפרח
באדיבות המשפחה

בשבוע הבא תפתח באלעד מועדונית "אפיקים" לזכרו של אייל יפרח הי"ד.

מי שעומד מאחורי הקמת המועדונית אלו מגשימים מסניף 'עזרא' באלעד שרצו לקיים פעילות לזכרו של אייל, בוגר הסניף. המועדונית תפעל אחת לשבוע ותקדם תלמידים מכיתות ב'- ו' בתחומים לימודיים וחברתיים.

"בשבוע הבא אנחנו פותחים את מועדונית 'אפיקים' לזכרו של אייל יפרח", מספרת רכזת ההגשמה. "שם המועדונית מגיע מהפסוק, 'כאייל תערוג על אפיקי מים', נחל זה דבר שמשפיע, זורם, ממשיך והרעיון הוא להמשיך את דרכו של אייל בעשייה ובנתינה לקהילה".

הרכזת מוסיפה לספר על העשייה, "המועדונית מורכבת ממגשימים של עזרא, פעילים מכיתות י'- יא'. היא תפעל באולפנת נחלה, מידי יום שלישי ומיועדת לתלמידים בכיתות ב'- ו' בעזרה וקידום תחומים לימודיים וחברתיים. במועדונית, שעה אחת מוקדשת לשיעורי בית ולמידה למבחנים ושעה שנייה לפעילות חברתית. המועדונית היא פעילות שמתחדשת מידי שנה.

''רצינו שההגשמה בסניף תעשה פרויקט לזכרו של אייל, בהתחלה חשבנו לוותר על המועדונית שאנו עושים מידי שנה ולעשות משהו חדש, אבל ראינו את ההצלחה והחשיבות הגדולה בעשייה זו והחלטנו להקדיש אותה לזכרו של אייל. לאורך השנה, במסגרת המועדונית, אנחנו מתכננים לעשות גם פעילויות התנדבותיות מיוחדות לזכרו של אייל".