מה עשו חברי אנדרדוס בחברון?

חברי ההרכב הקומי "אנדרדוס" הגיעו למערת המכפלה בחברון וצילמו מערכון חדש. "לכבוד הוא לנו להגיע לקברי אבות ולעבור בידוק ביטחוני".

אורלי הררי , י"ג בחשון תשע"ה | עודכן: 09:14

"אנדרדוס" בחברון
"אנדרדוס" בחברון
צילום: יח"צ

מי שביקר אתמול בחברון הופתע לראות את חברי ההרכב הקומי "אנדרדוס" מגיעים למערת המכפלה, ומצלמים את מה שנראה כמו מערכון חדש.

במערה פגשו השחקנים את דובר הישוב היהודי בחברון נעם ארנון, אשר קיבל אותם בשמחה והזמין אותם לביתו.

אנדרדוס סיפרו כי הם "שמחים על ההזדמנות להגיע למערת המכפלה במסגרת הצילומים. לכבוד הוא לנו להגיע לקברי אבות ולעבור בידוק ביטחוני למען ארצנו ולמען ערי אלוקינו. חברי אנדרדוס מבקשים מהצופים להתאזר בסבלנות לקראת יציאתו של הקטע החדש והמושקע, וכי מאז נחיתתו של האדם הראשון על הירח הם לא היו נרגשים ועייפים באותו הזמן". 

החבורה הגיעה למקום בהרכב חסר בעקבות היעדרו של אחד החברים, אשר בן אבו, שמסר בתגובה: "למה לא קראתם לי".

במהלך המפגש הזמין אותם ארנון להתארח בשבת חיי שרה בעיר הקודש, ואנדרדוס אמרו כי "זהו אירוע מהנה, חשוב ומחבר", ומסרו כי הם ממליצים בחום לכולם לבוא וכי הם מצפים בקוצר רוח לשבת, שתחול בעוד שבוע וחצי.

בסיום הביקור אמר ארנון "אני לא יודע אם בעקבות המפגש בינינו ייכתבו בדיחות חדשות, אבל קשר חדש בהחלט נוצר. אני שמח לראות בחברון כל אדם באשר הוא, ובמיוחד כשבאים לבקר ולצלם חברי אנדרדוס, שהמערכונים שלהם ממלאים בצחוק ובשמחה כל בית, וכמובן שגם אצלנו עוקבים אחריהם בדריכות". את המפגש סיכם ארנון בהבעת הציפייה לראות את המערכון החדש, שצולם במערת המכפלה.

זו אינה הפעם הראשונה שנקשר שמם של אנדרדוס לחברון: לפני שנתיים בדיוק צילמו בישוב היהודי את הקטע "סבא גנוב" עם יהודה ברקן, והשתתפו בו שניים מחברי ההרכב – מתן צור ואשר בן אבו.