אופניים חשמליות - טיפים לקנייה נבונה

השוק מוצף במגוון סוגי אופניים חשמליות שהזול שבהם עולה כמה אלפי שקלים.. איך בוחרים את הטוב והמושלם ביניהם? היכן כדאי לקנות...

ערוץ 7 , י"ג בחשון תשע"ה

אופניים חשמליות
אופניים חשמליות
צילום:

כאשר החלו האופניים החשמליות לעשות את דרכן לישראל, יש שראו בהן טרנד שאוטוטו יחלוף, אך המציאות מראה שלא רק שהאופניים הללו אינן טרנד חולף אלא שהן ממשיכות להשתכלל ולהציע לנוסעים חוויה משודרגת של הגעה ממקום למקום.

אופניים חשמליות לא דורשות מיומנות מיוחדת מהרוכבים, הן מציעות חווית נסיעה ידידותית, בטוחה, מהירה וחסכונית. היום על מנת להגיע ממקום למקום במהירות ומבלי להזיק לסביבה או להוציא כספים רבים על דלק, יש לעשות זאת עם אופניים חשמליות.

התאמת האופניים

כיוון שרבים מוצאים כי אופניים חשמליות הן פתרון מושלם להגעה ממקום אחד לאחר וכיוון שלא מדובר בטרנד חולף, בשנים האחרונות הגיעו לישראל דגמים רבים של אופניים חשמליות, לדוגמא: אופניים חשמליות מתקפלות, מהירות, אופני הרים חשמליות ועוד.

הדגמים שונים זה מזה במראה, ביכולת הנסיעה, במהירות וכן במפרטים הקטנים אך המשמעותיים כמו למשל מושב הרכיבה. אם ברצונך לרכוש אופניים חשמליות המותאמות לך ולצרכים שלך, כדאי לפנות לאתר אי בייק 1 ששם תוכלו למצוא מגוון סוגי אופניים חשמליות במבצע בזול וגם צוות מומחים אשר יוכל להתאים אותם לדרישות שלך.

אחריות

על מנת ליהנות מהאופניים לטווח ארוך, מומלץ לבדוק איזו אחריות החברה נותנת עליהם.

כאשר בוחנים את האחריות יש לבדוק לאיזו תקופה היא ניתנת, היכן ניתן לקבל אותה ומה היא כוללת. יכול להיות שהאחריות לא כוללת חלפים כמו למשל הסוללה ואם זו תתקלקל היא עלולה להיות יקרה עבורכם. לכן, מומלץ לברר מה כוללת האחריות וכמובן מי נותן אותה (אין להשוות בין אחריות במרכז המכירה לבין אחריות שבשבילה יש לנסוע רחוק).

טרנד משתלם

בתחילה נראה היה שהאופניים החשמליות יחלפו במהרה, אך העובדה כי מדובר על אחת מהדרכים המשתלמות והמהירות ביותר להגיע ממקום למקום ובקלות, הופכת את הרכישה של אופניים חשמליות למשתלמות.

כל מי שמתעניין באופניים חשמליות מוזמן להיכנס לפורטל האופניים החשמליות ולמצוא סוגים רבים של אופניים כמו למשל אופניים חשמליות של פישר אשר נחשבות לאיכותיות מאד ומחירן משתלם.