סניף עזרא חדש נפתח בפרדס חנה-כרכור

לאחר שמשפחות רבות פנו לתנועת עזרא בבקשה לפתוח סניף חדש בפרדס חנה- כרכור, נרתמה התנועה להקמת סניף חדש במקום.

יעל רון , י"ז בחשון תשע"ה

סניף חדש
סניף חדש
צילום: תנועת עזרא

סניף עזרא חדש נפתח במועצה המקומית פרדס חנה- כרכור, לאחר שהורים רבים פנו לתנועה בבקשה שיפתח במקום סניף.

למרות הקושי למצוא מבנה לפעול בו ורצון מצד תושבים מסוימים שתנועת עזרא לא תפעל במקום, הצליחו בתנועה לפתוח את הסניף החדש. לפעילות הראשונה הגיעו מאה חניכים.

"לפני שמונה חודשים פנו לתנועה משפחות מפרדס חנה- כרכור בבקשה שנפתח סניף חדש בישוב. קיימנו פגישה ראשונית עם ההורים, שם הוחלט לבדוק האם באמת יש ביקוש לעניין. אליה חלקיהו, היום מדריכה בסניף, בדקה ועשתה רישום של ילדים ובני נוער שרוצים להיות חניכים בתנועה, ובאמת ראינו שיש ביקוש גדול מאוד", מספרת הודיה אלפונטה בן- שימול, רכזת פרויקטים ושל"פ של התנועה באזור הצפון.

"לאורך הדרך היו הרבה קשיים, יש תושבים ששמעו על הרצון לפתוח סניף עזרא בישוב ונרתעו מהיוזמה, ניסו לסכל אותה. לכן, גם לא היה פשוט למצוא מבנה לפעול בו. למרות הקשיים, המשכנו לפעול ולעשות הכל בשביל שהסניף יפתח, רצון המשפחות והחניכים עמד למול עינינו".

אלפונטה בן- שימול מוסיפה לספר, "גיבשנו צוות הדרכה, ספיר מדר, בת שירות מפרדס חנה נרתמה והתנדבה לשמש כרכזת, ובית ספר 'נועם' נתן לנו אישור לפעול בתוכו. קיימנו הפנינג פתיחה לסניף, אליו הגיעו מאה חניכים שנהנו בפעילות הכרות, והורים שהשתתפו בשיחה בה סיפרנו על התנועה, הסניף ומה עתיד להיות. כבר מחר הולכת להתקיים הפעילות השנייה בסניף וכולם נרגשים ושמחים".