עומדים בצמתים ומתכנסים לאמירת תהילים

בעקבות הפיגועים האחרונים, יצאו חניכים ומדריכים מסניף בנ"ע קרית שמואל בחיפה לצמתים עם שלטי חיזוק והתכנסו לאמירת תהילים משותפת.

יעל רון , כ"ז בחשון תשע"ה

עומדים בצמתים
עומדים בצמתים
צילום: סניף בני עקיבא קרית שמואל חיפה

בתחילת vשבוע יצאו חניכים ומדריכים מסניף בני עקיבא קרית שמואל בחיפה לצמתים עם שלטי חיזוק בעקבות הפיגועים האחרונים שהתרחשו.

בהמשך השבוע, כאשר שמעו על הפיגוע הקשה בבית הכנסת "קהילת יעקב" בהר נוף התכנסו לאמירת תהלים משותפת.

 "אנחנו נמצאים בעיצומו של חודש ארגון. בשבוע שעבר, כששמענו על הפיגועים בירושלים הרגשנו שאנחנו לא יכולים להמשיך בשגרה הרגילה של חודש ארגון ושאנחנו צריכים לעשות מעשה", מספרת הקומונרית שירי הימלפרב. "הכנו שלטים מחזקים עם כתובות 'עם ישראל חי' ו- 'דם יהודי אינו הפקר' ויצאנו לצמתים להביא לידי ביטוי את החיבור שלנו לעם ישראל ולירושלים. להראות שאנחנו לא חוששים ולא מפחדים, אלא חיים בגאווה בארץ ישראל".  

הימלפרב ממשיכה, "ביום שלישי, הזדעזענו לשמוע על הפיגוע שהתרחש בשכונת הר- נוף והחלטנו לעצור את הפעילות השוטפת ולהגיד תהילים. למעלה ממאה חניכים ומדריכים התכנסו לאמירת תהילים משותפת לרפואת הפצועים מהפיגוע ולעילוי נשמת ההרוגים. בהתחלה, קצת חששנו איך תראה אמירת התהילים, כשכולם עדין בהתלהבות ובצחוקים של פעילות חודש ארגון, אבל מרגע שהתחלנו להגיד את פסוקי התהילים היתה הרגשה שבכוחנו להשפיע".

הימפלרב מתארת את המעמד, "החניכים ממש קרעו שערי שמים בתפילות. כולם ביחד, בקול, באמירה חזקה וברורה. בסיום, עשינו מי שברך לפצועים ולחיילי צה"ל. אנחנו מתפללים להחלמת הפצועים מהפיגוע, ומודים  לאנשי הביטחון ששומרים עלינו. מוקירים תודה לכל פצועי צה"ל, נפגעי פעולות האיבה שנפגעו כחלק מההגנה על עם ישראל וארץ ישראל".