ליונל מסי ממשיך לשבור שיאים

הכוכב של ברצלונה עם שיא חדש בכדורגל העולמי כשכבש שלושער לרשת ניקוסיה בליגת האלופות, וכך הפך להיות הכובש הכי גדול בכל הזמנים.

נרי וייס , ג' בכסלו תשע"ה

מסי. השחקן הטוב בעולם
מסי. השחקן הטוב בעולם
צילום: רויטרס

אחת המחלוקות הגדולות בעולם הכדורגל היא האם ליונל מסי, שחקנה הארגנטיני של מועדון הכדורגל ברצלונה הספרדית, הוא השחקן הטוב בעולם בכל הזמנים.

הדעות כאמור, חלוקות בנושא, ובינתיים מסי ממשיך בשלו וקובע שיאים חדשים בכדורגל העולמי. לאחר שבמוצאי שבת האחרונה הפך מסי בן ה-27 למלך שערי הליגה הספרדית בכל הזמנים כשעקף את תלמו זארה עם 253 שערים, הערב (שלישי) מסי סיפק עוד שיא אחד לארון השיאים שלו.

ברצלונה התארחה באצטדיון ה-GSP שבקפריסין למשחק מול ניקוסיה המקומית במסגרת ליגת האלופות. עוד לפני שריקת הפתיחה ידוע היה שברצלונה היא זו שתנצח, השאלה הגדולה הייתה רק - האם מסי יעבור את ראול בטבלת מלך השערים במפעל ליגת האלופות היוקרתי, ובכמה?

אל המשחק מול ניקוסיה עלה מסי כשהוא מחזיק ב-71 שערים במפעל החשוב, מספר שיא הכיבושים יחד עם ראול.

בדקה ה-38 מסי עשה זאת כשהסית את הבעיטה האדירה של חברו לקבוצה, ראפינייה עד לרשת. שער זה לבדו הספיק למסי בשביל לשבור את שיאו של ראול ולעלות לראש טבלת המבקיעים בליגת האלופות בכל הזמנים.

עשרים דקות אחר כך ומסי כבר עשה את השני שלו במשחק, ה-73 בתולדות הליגה והשלישי של ברצלונה הערב. מסי מצא את עצמו לבד מול השוער הקפריסאי אחרי מסירה נהדרת של אלבס, לא התבלבל ובעט את הכדור פנימה.

חשבתם שנגמר? לא בשביל מסי שאוהב לשבור אפילו את השיאים של עצמו. בדקה ה-87 השחקן הנהדר קיבל מסירה של פדרו לאחר מהלך קבוצתי, וכבש את השלישי שלו במשחק ואת הרביעי של ברצלונה במשחק.

בינתיים כולם יכולים להמשיך להתווכח, מסי מדבר על המגרש ומשתיק את כולם. ללא שום ספק, ליונל מסי כיום הוא השחקן הטוב בעולם.

צפו בשער הראשון של מסי במדי קבוצת הבוגרים של ברצלונה: 

צפו בשער הראשון של מסי בליגת האלופות: 


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il