מאבק בעישון באצטדיון טדי

עיריית ירושלים החלה לאכוף את החוק למניעת עישון באצטדיון טדי. פקחי העירייה נתנו אתמול דו"ח ראשון לצופה שעישן בתחומי היציע.

רעות הדר , י' בכסלו תשע"ה

עישון סיגריה. יצליח או לא?
עישון סיגריה. יצליח או לא?
פלאש 90

עיריית ירושלים החלה לאכוף את החוק למניעת עישון באצטדיונים, ופקחי העירייה נתנו אתמול (ב') דו"ח ראשון לצופה שעישן ביציע המערבי באצטדיון טדי והפר את החוק למניעת עישון במקומות ציבוריים.

הדו"ח ניתן לצופה במהלך משחק הכדורגל שהתקיים באצטדיון, לאחר שבמהלך פעילות שיגרתית של פקחי העירייה זוהה הצופה מעשן בתחומי היציע באזור האסור לעישון.

פקחי העירייה פנו לצופה והתריעו בפניו כי העישון במקום אסור וקיימים אזורים מיוחדים המותרים בעישון. לאחר כחצי שעה נצפה הצופה מעשן בשנית ביציע למרות שהוזהר. הפקחים הזהירו אותו בשנית והוא בתגובה התפרץ לעברם.

למקום הוזמנו שוטרים אשר הרחיקו את הצופה מהאצטדיון. במקביל נלקחו פרטיו של הצופה על ידי מפקחי העירייה והבוקר נשלח לצופה דו"ח בגין העישון.

בעירייה מציינים כי כיוון שמדובר בתחילת אכיפה של תקנה חדשה בחוק, העירייה מבצעת אכיפה של החוק למניעת עישון באצטדיון טדי ובמהלך המשחקים המתקיימים בו 4  פקחים מסיירים ומוודאים שלא מתקיים עישון במקומות ציבוריים, אלא רק באזורי העישון שהוגדרו.

פקחי העירייה מתריעים בפני המעשנים כי העישון במקום אסור ומכווינים אותם לאיזורי העישון. רק במידה והצופים לא נשמעים להוראות החוק והפקחים וממשיכים לעשן, ניתנים להם דוחות.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il