נחמה ריבלין באוגדת עזה: 'הנרות של צה"ל'

רעיית נשיא המדינה ביקרה באוגדת עזה והדליקה נרות חנוכה יחד עם תצפיתניות וחיילי גדוד נשר. "נפעמת מעוצמת המחויבות שלכם לתפקיד".

אורלי הררי , כ"ט בכסלו תשע"ה

אשת הנשיא באוגדת עזה
אשת הנשיא באוגדת עזה
צילום: דובר צה''ל

רעיית נשיא המדינה, נחמה ריבלין, ביקרה היום (ראשון) באוגדת עזה והדליקה יחד עם תצפיתניות וחיילי גדוד "נשר" נר שישי של חנוכה.

ריבלין קיבלה סקירה על פעילות הגדוד, ביקרה בחדר ההנצחה של הגדוד ונשאה דברים בפני החיילים והחיילות.

אשת הנשיא התרגשה לשמוע מפי החיילים על תחושת השליחות בעבודתם השוטפת, "אני נפעמת מעוצמת המחויבות שלכם לתפקיד, המקצועיות שאתם מגלים והדבקות במשימה. אתם מאירים את דרכנו, נותנים תקווה לתושבי ישראל ונוסכים בלבבותיהם ביטחון"

"בקיץ האחרון, כולנו ראינו איך הגדוד הזה, על כל לוחמיו, הציל חיים, זיהה נכון מטרות, והגיב באופן מיידי. כל עם ישראל ראה את הסרטונים, שמתארים חלק קטן מהעשייה שלכם. אני מוכרחה לומר, שבעוד שאני בקושי הצלחתי להבחין בדמויות, אתן- התצפיתניות הכישרוניות וחדות-העין, הלוחמים והלוחמות, זיהיתם באותו רגע, מי אוהב ומי אויב", הוסיפה ריבלין.

היא פנתה לתצפיתניות, ''אתן יושבות מאחורי הקלעים, אך אתן החזית, אתן העיניים של המדינה- שומרות על הגבולות, ומגינות על האזרחים. לוחמים ולוחמות אתם הנרות שלנו, הנרות של צה"ל ושל מדינת ישראל. גדוד נשר הוא ההוכחה לכך שחיילים וחיילות יכולים לשרת יחד, שירות מוסרי, מקצועי וראוי, כתף אל כתף. יש לכם אחריות מיוחדת ואנחנו מאמינים בכם".