אליאש: עוצמה נשית בדרך לכנסת

שרה אליאש, המתמודדת בפריימריז: סיכוי כי בכנסת הבאה הבית היהודי תהיה המפלגה עם הייצוג הגדול ביותר לנשים.

, ב' בטבת תשע"ה

לשמור על הזהות. אליאש
לשמור על הזהות. אליאש
צילום: דף הפייסבוק הרשמי

"יש סיכוי שכבר בכנסת הבאה הבית היהודי תהיה המפלגה עם הייצוג הגדול ביותר לנשים", כך העריכה הערב אשת החינוך שרה אליאש המתמודדת על מקום ברשימת הבית היהודי לכנסת.

בדברים שנשאה בפורום הנשים של המפלגה בלוד ציינה אליאש כי ריבוי המתמודדות והמתמודדים בבית היהודי הוא מבורך, "לרוב מדובר באנשי עשייה שהשפיעו ומשפיעים על הציבוריות הישראלית. יש היום מספר רב של נשים שמתמודדות ואני סבורה כי בעוד שלושה חודשים ניפגש בכנסת כאשר הבית היהודי תהיה המפלגה עם הייצוג הנשי ההולם ביותר. גם בפוליטיקה, כמו בחיים אפשר להגיע לאיזון של לפחות 51% כוח נשי, יצירתי, חכם, רגיש ומשפיע!"

אליאש פתחה את דבריה באזכור אירועי הקיץ האחרון "שלוש נשים מדהימות הצליחו בקיץ הזה להשפיע על כל עם ישראל. עוצמתן, אמונתן ואצילותן הצליחו לפרוץ את הלבבות ולגרום לאיחוד אמיתי בעם ישראל. את הכוח הייחודי הזה, כוח של נשים משפיעות דרך עוצמה נשית אני רוצה להביא לכנסת.

מניסיוננו כנסת יכולה להתפזר גם אחרי שנתיים ולכן חשוב שבנבחרת הבית היהודי תהיה מישהי שיודעת ויכולה להשפיע כבר מהיום הראשון. אני מביאה איתי קילומטראז׳ים רבים של ניסיון מעשי בתחומי החינוך, הניהול, ההתיישבות, והשילובים בחברה הישראלית. היכרותי עם המערכות ויכולותיי להניע תהליכים הדורשים מעורבות של גופים רבים הוכחה בעבר ואני מקווה ומאמינה שיחד נוכל להוכיחה גם במקום המשפיע ביותר – בכנסת ישראל...אני מאחלת הצלחה לכל המתמודדות ומי יודע, אולי בבחירות הבאות נצטרך שריון לגברים..."