קריאה למתפקדים: הצביעו לתומכי חזון הריבונות

תנועת 'נשים בירוק' קוראת בסרטון חדש למתפקדי הליכוד וה'בית היהודי' לבחור רק במועמדים הרואים בריבונות על יו"ש את חזונם המדיני.

, ט' בטבת תשע"ה

בוחרים ריבונות בליכוד
בוחרים ריבונות בליכוד
צילום: יוסי זליגר. פלאש 90

גם ביום הפריימריס לרשימת הליכוד לכנסת ממשיכה תנועת 'נשים בירוק' וביתר שאת בקמפיין הקורא למתפקדי המפלגה, כמו גם למתפקדי 'הבית היהודי', להצביע אך ורק עבור מועמדים שיכריזו ומכריזים על כוונתם להוביל את חזון הריבונות הישראלית ביו"ש ובבקעת הירדן כמצע המדיני הראוי והנכון עבור מפלגתם.

לקמפיין שלטי החוצות 'בוחרים ריבונות' שנתלו בימים האחרונים בלוחות המודעות, בצמתי דרכים ובטרמפיאדות ביהודה ושומרון ובשאר חלקי הארץ מצרפות ראשי 'נשים בירוק, יהודית קצובר ונדיה מטר, הבוקר (רביעי) סרטון המופץ בקרב תומכי ההתיישבות ובו ציטוטים נבחרים של כמה מחברי הכנסת והשרים התובעים ריבונות בכל חלקי ארץ ישראל כחזון מדיני ראוי אמיתי ויהודי.

"אנחנו קוראות למתפקדים לראות בחזון הריבונות תנאי להצבעתם בעד מועמד זה או אחר", אומרות השתיים ומציינות כי לא רק המצולמים בסרטון שהן מפיצות תומכים ברעיון הריבונות אלא "ישנם רבים וטובים הקוראים לחזון זה".

לדבריהן "המתפקדים ב'בית היהודי' ובליכוד מכירים היטב את עמדות המועמדים ויודעים מי התומכים ברעיון ומי מסתייגים ממנו. במהלך היממות האחרונות אנחנו מקבלות לא מעט פניות של מתפקדים מרחבי הארץ המבקשים לוודא את עמדותיו או עמדותיה של מועמד או מועמדת כאלה ואחרים.

"הציבור רוצה לראות את מנהיגיו מובילים חזון ראוי, צודק, יהודי וריאלי עבור עם ישראל בארצו. העם רוצה ריבונות לאחר שנקעה נפשו בחזון התעתועים של השמאל שהביא עלינו רק טרור ובידוד מדיני".