יורם שפטל: "כנופיית המחבלים של ערוץ 10"

עו"ד שפטל תוקף את היועמ"ש וינשטיין שהאריך את הזיכיון לערוץ 10. "במבצע צוק איתן הם תמכו במחבלים".

בני טוקר , י"א בטבת תשע"ה

יורם שפטל
יורם שפטל
צילום: פלאש 90

בפינתו השבועית בערוץ 7 מאשים עו"ד יורם שפטל את היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין, במתן הארכה לערוץ 10 שלא כדין, בגלל דעותיו הפוליטיות.

"השערורייה הגדולה היא שפתחנו הבוקר את מסך הטלוויזיה של ערוץ 10, ועדיין ראינו את כנופיית המחבלים של ערוץ 10 משדרת, למרות שעל פי חוק אסור להם לשדר", טוען שפטל.

לדבריו על פי כל קנה מידה משפטי אסור היה ליועץ המשפטי להאריך בחצי שנה את שידורי הערוץ. "מכוח מה העז היועץ המשפטי לממשלה לכפות הארכה של מחצית השנה לשידורי ערוץ 10? במשך שנים הם לא משלמים את חובם על סך 33 מליון ש''ח, ואין ויכוח שהם חייבים לשלם והם לא שילמו.

"די בעובדה זאת כדי להפסיק את השידורים מיד בתום שנת 2014. הדרישה הראשונה כדי להגיש בקשה לרישיון קבע זה לשלם וזה לא קרה. ערוץ 10 גם לא יכול להציג את האיתנות הפיננסית הנדרשת, כי אין אף משקיע שוטה שמוכן לממן את כנופיית המחבלים הפוסט ציונית, שבצוק איתן איתרגה את המחבלים מהחמאס".

שפטל תוקף את וינשטיין שעשה שימוש לרעה בהשקפת עולמו, "היועץ המשפטי הזה עושה שימוש לרעה בהשקפת עולמו השמאלית, כדי שהערוץ הזה ימשיך לשדר רק בגלל האופי הפוליטי השמאלי שלו. זו רמיסת החוק, והיועץ המשפטי לממשלה הוא אינו מעל החוק, הוא רומס את החוק מסיבות פוליטיות שאין להן דבר עם המשפט.

"זה חוזר על עצמו כל כמה חודשים, מגיע תאריך יעד, הם לא עומדים בדרישות החוק ואז כל פעם מוצאים סיבה נוספת שפלוני אלמוני יתערב וירמוס את החוק כדי לאפשר להם להמשיך לשדר".